Kiwi KSM 2405 Mini Tost Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, Özellikleri ve Fiyatı

Türkiye’nin yerli üreticilerinden olan Kiwi’nin KSM 2405 model mini tost makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kiwi KSM2405 mini tost makinesi kullanıcı yorumu, inceleme, teknik özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi vereceğiz.

Bundan yıllar önce tost yapmak için ocağım üstüne koyulan demir saclar vardı. Ancak gelişen elektronik teknolojisi bu konuda da kendini ciddi şekilde gösterdi. Tost kahvaltıların vazgeçilmez yiyeceklerinden bir tanesidir. Tost yapmak için özel cihazlar vardır. Türkiye’nin yerli markalarından bir tanesi olan Kiwi’nin KSM 2405 model mini tost makinesi 1-2 kişilik tost yapmak için çok ideal bir makinedir. A101 marketlerde çok uygun fiyatlara bu tost makinesini alabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Kiwi KCM-7510 Elektrikli Cezve Nasıl ve Alınır Mı?

Kiwi KSM 2405 Mini Tost Makinesi Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 750 W gücünde ısıtma kapasitesi bulunuyor. Tost plakaları yanmaz ve yapışmaz kaplamadan imal edilmiştir. 2 dilim tost yapma kapasitesi bulunuyor. Emniyet kilidi sayesinde oldukça güvenlidir. Güç ışığı sayesinde çalışmasını kontrol edebilirsiniz. Aşırı ısınma koruması mevcuttur. Yatay ve dikey olarak muhafaza edilebilmektedir. 6 ayrı ısı kademesi ile közleme ve pişirme işleri yapabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Onvo Dijital Tost Makinesi İnceleme

Kiwi KSM-2405 Mini Tost Makinesi Teknik Özellikleri
Güç 750 Watt
Emniyet Kilidi Var
Güç Işığı Var
Plaka Yapısı Yanmaz – Yapışmaz
Sıcaklık Kademesi 6
Ekmek Kapasitesi 2 Dilim
Yağ Haznesi Yok
Yüksek Ayarı Yok
Kaymaz Ayaklar Var
Çıkartılabilir Plakalar Hayır
Garanti Süresi 24 Ay

Kiwi KSM 2405 Mini Tost Makinesi Kullanıcı Yorumu

Ben ve eşim çalışıyoruz. Ayrıca çocukta sabah okula gidiyor. Onlara kahvaltı hazırlamam için çok fazla zamanım olmuyor. Bu yüzden tost makinesine her zaman ihtiyacım var. Pratik ve küçük bir şey olmasını istiyordum. Mini tost makinesi araştırırken A101 markette satıldığını gördüğüm Kiwi KSM-2405 mini tost makinesini gördüm ve aldım.  Tost ekmeklerinden 2 tanesi alıyor ama daha fazlası için yer yok. Karışık tostu bir kaç dakika içerisinde hazır ediyor. Bir iki defa domates ve biber közledim. Gayet güzel bir şekilde yaptı. Hatta bir kere tavuk kanadı demedim ama pek başarılı olamadı. Isıtma plakaları kesinlikle yapışmıyor ve yanmıyor.  Dolapta dikey şekilde saklıyorum ve çok yer kaplamıyor. Pratik olması benim için çok büyük avantaj.

Kiwi KSM 2405 Mini Tost Makinesi Alınır Mı?

Kiwi markası öyle adı sanı duyulmuş değil. İnsanlar ucuz gördüğü için ön yargılı davranıyor. Ben evimde Kiwi’nin bir kaç cihazını daha uzun yıllardır kullanıyorum. Çok pahalı ve adı duyulmuş markalardan hiçbir farkı yok. KSM-2405 tost makinesi gerçekten çok iyi iş görüyor ve kaliteli. Eğer mini tost makinesine ihtiyacınız varsa gözünüz kapalı alabilirsiniz.

Kaynak: cihazbilgi

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.