Onvo Dijital Tost Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve İnceleme

Türkiye’nin yerli markası olan Onvo’nun Ovtst01 model dijital tost makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Onvo Ovtst01 dijital tost makinesi kullanıcı yorumu, inceleme ve özelliklerine yer vereceğiz.

Sabah kahvaltılarında tost evlerin vazgeçilmez yiyecekleri arasında. Ekmeğin arasına konulan peynir, kaşar veya sucukla muhteşem yemekler hazırlanabiliyor. Bunun için eskiden ocağın üstüne konulan iki kanatlı tost makineleri vardı. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte tost makineleri önce elektrikli oldu şimdi de dijital bir hal almaya başladılar. Tıpkı bilgisayar gibi kontrol edilen tost makineleri mevcut. Piyasada yüzlerce marka ve modelde tost makinesi bulunuyor. Bazıları pahalı iken bazıları ucuz olabiliyor. Özellikle yerli üreticilerin tost makineleri hem özellikli ve sağlam olurken fiyat olarak ucuz oluyorlar. Onvo’da Türkiye’nin yerli elektronik markalarından bir tanesidir. Bir evde kullanılabilecek hemen her elektronik cihazı üretmektedir. Tost makinesi konusunda bir çok ürünü olan Onvo’nun teknoloji harikası tost makinesi Ovtst01 model kodlu dijital tost makinesi özellikleri ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.

Onvo Dijital Tost Makinesi
Onvo Dijital Tost Makinesi

İlginizi Çekebilir: Kiwi KSM 2405 Mini Tost Makinesi Nasıl ve Alınır Mı?

Onvo Dijital Tost Makinesi Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 2000 W ısıtma gücüyle piyasanın en iyi makinelerinden bir tanesidir. Türkçe dil konuşabiliyor. Yani tost hazır olduğu zaman size sesleniyor. Sıcaklığı 120 ile 230 derece arasında ayarlanabiliyor. Dijital gösterge ekranında düğmeler dokunmatik olarak ayarlanmıştır. 5 pişirme programı sayesinde en çok sevilen yiyecekleri tek düğmeye basarak pişirebilirsiniz. 180 derece açılabilen kapakları sayesinde ızgara olarak kullanılabiliyor. Ayrıca pişirme sonrasında çıkarılabilir ısıtma plakaları bulaşık makinesinde bile yıkanabiliyor. Plakaları döküm olduğu için sağlam ve uzun ömürlüdür.

Onvo Ovtst01 Dijital Tost Makinesi Teknik Özellikleri
Güç 2000 Watt
Sesli Uyarı Türkçe Konuşabilme
Sıcaklık Ayarı Var
Sıcaklık Aralığı 120° – 230° C
Gösterge Ekranı Var (Dijital)
Program Sayısı 5
Dokunmatik Düğme Var
Kapak Açılabilme Özelliği Evet (180 Derece)
Izgara Özelliği Var
Çıkartılabilir Plakalar Evet
Plaka Malzemesi Döküm Çelik
Bulaşık Makinesinde Yıkama Uygun
Garanti Süresi 24 Ay
Onvo Dijital Tost Makinesi Izgara Olarak Kullanılabiliyor
Onvo Dijital Tost Makinesi Izgara Olarak Kullanılabiliyor

Onvo Dijital Tost Makinesi Kullanıcı Yorumu

Ben dijital olan şeyleri çok seviyorum. Daha önce dijital bir tost makinesi görmemiştim. Zaten mevcut kullandığım makinem bozulduğu için yenisini almam gerekiyordu. Bim markette gezerken Onvo dijital tost makinesini gördüm ve uygun fiyatı nedeniyle aldım. Gerçekten çok başarılı pişirme yapıyor. Ekmeğin içinde koyduğum kaşar ve sucuğu bir kaç dakika içerisinde pişiriyor. Ayrıca ekmeğin altını ve üstünü eşit derece yapıyor. Ben bu cihazı bazen domates közlemek için kullanıyorum. Sanki ızgarada yapmış gibi domatesleri yapıyor. Diğer taraftan et konusunda çok iyi. Bir kaç gün önce tavuk pirzolaları içi sulu sulu ve tamamen pişmiş şekilde yaptı. Sanki mangal tadında etler yapabiliyor. Dijital olması çok büyük avantaj. Bir tuşa basarak sıcaklığı istediğim yiyeceğe göre ayarlayabiliyorum. Temizlemesi çok basit. Plakaları bir kaç klipsi yerinden çıkartınca sökülüyor. Çizilmelere karşı dayanıklı döküm kullanılmış. Ben plakalarını bulaşık makinesinde yıkıyorum. Dört kişilik bir aile için tek seferde dört dilim tost yapabiliyor.

Onvo Dijital Tost Makinesinin Dokunmatik Tuşları ve Dijital Ekranı Bulunuyor
Onvo Dijital Tost Makinesinin Dokunmatik Tuşları ve Dijital Ekranı Bulunuyor

Onvo Dijital Tost Makinesi Alınır Mı?

Onvo gerçekten çok güzel cihazlar üretiyor. Evimde televizyonunu da kullanıyorum ve çok memnunum. Bu yüzden tost makinesini gözüm kapalı şekilde aldım. Bu paraya bırakın mekanik tost makinesini ocak üstü döküm tava bile vermiyorlar. Ancak Onvo bize teknoloji harikası dijital tost makinesi alma fırsatı veriyor. Ben uzun zamandır kullanıyorum ve almak isteyen herkese tavsiye ederim.

Kaynak: cihazbilgi

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.