Range Türk Kahve Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Son zamanların en çok öne çıkan markalarından bir tanesi olan Range’nin Türk kahve makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Range Türk kahve makinesi kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Türk kahvesi tüm dünyada severek tüketilen içeceklerden bir tanesidir. Sıradan kahvelere göre Türk kahvesi pişirmek biraz daha farklıdır. Eskiden Türk kahvesi yapmak için ocak üstüne konulan bir cezve kullanılırdı. Ancak cezvede kahve yapmak hem yorucu hem de dikkat gerektiriyordu. Gelişen teknoloji ile birlikte kahve makineleri de artık otomatik hale geldiler. Elektrikli kahve makineleri yavaş yavaş evlerde cezvelerin yerini alıyor. Piyasada onlarca kahve makinesi bulunuyor. Bunlarda genelde çok pahalı oluyorlar. Ancak Range gibi Türkiye’nin markaları insanlara kaliteli ürünlere uygun fiyatla ulaşma imkanı sağlıyor. Range’nin köz Türk kahve makinesi modeli Bim marketlerde piyasa fiyatının bile çok daha altına satılıyor.

İlginizi Çekebilir: Sunny Fal Türk Kahve Makinesi İnceleme

Range Türk Kahve Makinesi Nasıl ve Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 500 W gücünde pişirme kapasitesi bulunmaktadır. Tek seferde 4 fincan için kahve yapabiliyor. Cezve hacmi 280 ml ile yeterli hacimdedir. Siyah renkte üretilmiş olup tutma kulpu gül kurusu rengindedir. Tek tuşla kolay bir şekilde çalıştırılabiliyor. Sesli ve ışıklı uyarı sistemi vardır. Kahve kaynadığı zaman olası taşmalara karşı önleyici emniyet sistemi mevcuttur. Közde kahve tadında Türk kahveleri pişirme imkanı sağlıyor. İçi paslanmaz çelikten yapılmıştır. Ayrıca ısıtma rezistansları gizli şekilde konumlandırılmıştır.

Range Türk Kahve Makinesi Teknik Özellikleri
Güç 500 Watt
Fincan Kapasitesi 4 Adet
Su Hacmi 280 ml
Taşma Önleme Sistemi Var
Sesli Uyarı Var
Işıklı Uyarı Var
Güç Işığı Var
Güç Düğmesi Var
Gizli Rezistans Var (Paslanmaz)
Gövde Malzemesi Paslanmaz Çelik
Dış Göve Malzemesi Isıya Dayanıklı Plastik
Model Köz Türk Kahve Makinesi
Garanti Süresi 24 Ay

İlginizi Çekebilir: Homend 5046H Coffebreak Kahve Makinesi İnceleme

Range Türk Kahve Makinesi Kullanıcı Yorumu

Ben ve eşim akşam işten eve geldiğimiz zaman kahve içmeden duramıyoruz. Zaten bir miktar kahvenin faydalı olduğunu herkes biliyor. Normalde cezve kullanarak yapıyordum. Ancak taşma ve başında bekleme yorucu oluyordu. Bende eve artık bir Türk kahve makinesi almanın zamanı geldiğini düşünüyordum. Markaları araştırırken çok pahalı olduklarını görüyordum. Ancak Bim markete haftanın indirimli ürünü olarak geldiğini gördüğüm Range Türk kahvesi makinesini aldım. Yaptığı kahvelerin cezvede yapılanlara göre hiçbir farkı yok. Ayrıca artık taşma derdi kalmadı. Pişirdiği kahve bol köpüklü oluyor. Hatta eşim ilk kahve yapmamda cezvede mi yaptın diye sormuştu. Kahve hazır olduğunda uyarı vermesi yine sıcak sıcak tüketmemizi sağlıyor. Oldukça güvenli ve kaliteli bir ürün. Misafirlerim bile bu kahve makinesinde yapılan kahveyi çok beğendi. Hatta benden görüp alan bir kaç kişi bile oldu.

Range Türk Kahve Makinesi Alınır Mı?

Kahve makinesi fiyatlarını iyi araştırmanızı tavsiye ediyorum. Bir çoğu neredeyse bir servet niteliğinde. Herkes gibi bende çok kaliteli almak isterim. Ancak asgari ücret aldığımız için bu kadar para vermemiz imkansızdı. Range gibi markalar bizlere kaliteli cihazlara uygun fiyatlarla ulaşma imkanı sağlıyor. Hatta Bim markete çok ucuza geldiği zaman hemen alın derim. Bu ürünün parasına bırakın kahve makinesini cezve bile vermiyorlar. Fiyat performans açısından çok güzel bir cihaz. Almak isterseniz gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Kaynak: cihazbilgi

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.