Sunny Fal Türk Kahve Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, İnceleme ve Özellikleri

Türkiye’nin yerli markası olan Sunny’nin Fal Türk kahve makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Sunny Fal Türk kahve makinesi kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Bizim çay ve sudan sonra en çok tükettiğimiz içecek kahvedir. Kahveyi Türkler kendi stilleri ile yaparlar. Bunun adına da Türk kahvesi adı verilir. Türk kahvesi yapmak için özel bir cezve ve yetenek gerekir. Türk kahvesi yaparken en çok zorlanılan şey taşması nedeniyle sürekli ocağın başında beklemek gerekmesidir. Ancak gelişen teknoloji sayesinde Türk kahvesi yapmakta çok basit bir hal almaya başladı. Bir çok elektronik üreticisinin kahve makineleri bulunuyor. Bunlardan bir tanesi de yerli bir marka olan Sunny olarak karşımıza çıkmaktadır. Sunny, Türkiye’nin ilk elektronik markalarından bir tanesidir. Özellikle kaliteli ürünleri uygun fiyatlı olarak satmasıyla bilinmektedir. Türk kahvesi konusunda da Fal Türk Kahve makinesi modeli uygun fiyatı ve özellikleri ile dikkat çekiyor.

Sunny Fal Türk Kahve Makinesi Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 360 derece kullanılabilen cezve ağızı damlamayı önlemektedir. Paslanmaz metal cezvesi sayesinde oldukça sağlıklıdır. Tek düğme ile kolay kullanım imkanı sağlar. Sesli ve görsel olarak uyarı vermektedir. Bol köpük modu ile istenilen kıvamda Türk kahvesi yapabilirsiniz. Cezve hacmi 4 fincan kapasitelidir. Kırmızı, pembe ve siyah renk seçenekleri bulunuyor.

Sunny Fal Türk Kahve Makinesi Kullanıcı Yorumu

Ben ve eşim Türk kahvesini çok seviyoruz. Ancak kahve yaparken sürekli ocak başında beklemek yorucu oluyordu. Hatta ocaktan bir kaç saniye gözümü çevirsem hemen taştığını görüyordum. Bunun için Türk kahvesi makinesi almak istiyordum. Araştırma yaparken A101 markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Sunny Fal Türk Kahve Makinesini aldım. Önce kesinlikle cezvede yaptığım gibi olmaz diyordum. Ancak daha ilk kullanımdan sonra yanıldığımı fark ettim. Yaptığı kahveler harika lezzetli ve bol köpüklü oluyor. Taşma durumunda hemen kendini kapatıyor. Daha bir damla sızdığını görmedim. Kahve hazır olunca sesli ve ışıklı olarak uyarı veriyor.

Sunny Fal Türk Kahve Makinesi Alınır Mı?

Eğer çok fazla kahve tüketen biriyseniz taşma konusunda sorunlar yaşıyor olabilirsiniz. Bu makine A101’de neredeyse cezve parasına satılıyor. Fiyat performans olarak çok güzel ve kaliteli bir cihaz diyebilirim. Kendisinden çok daha pahalı Türk kahve makinelerinden hiçbir eksiği yok.

Sunny Fal Türk Kahve Makinesi Teknik Özellikleri
Fincan Kapasitesi 4 Fincan
Cezve Ağzı 360°
Işıklı Uyarı Var
Sesli İkaz Var
Cezve Malzemesi Paslanmaz Çelik
Garanti Süresi 2 Yıl

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.