Arzum AR1111 Starry El Blender Seti Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, Özellikleri ve Fiyatı

Türkiye’nin en eski ve kaliteli markalarından bir tanesi olan Arzum’un AR1111 Starry el blender seti nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Arzum AR1111 stary el blender seti kullanıcı yorumu, inceleme, teknik özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi vereceğiz.

Türkiye’de en aletleri denildiği zaman ilk akla gelen markalardan bir tanesi olan Arzum, yarım asırdan fazladır üretim yapan bir markadır. Arzum ürünlerini pek çok kişi gözü kapalı şekilde alırlar. Benimde evimde pek çok cihazını kullandığım bir markadır. Özellikle mutfak aletleri konusunda çok uzmanlaşmıştır. Yemek yapımı çırpma işlerinde Arzum çok başarılıdır. Bu konuda AR1111 Starry el blender seti dikkat çekmektedir. Bu cihaz A101 marketlerde piyasa fiyatının çok daha altına satılabilmektedir.

Arzum AR1111 Starry El Blender Seti Nasıl ve Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 900 W gücünde oldukça etkili bir motoru bulunuyor. Sessiz çalışması en öne çıkan özelliklerinden bir tanesidir. Doğrama kabı 800 ml kapasitelidir. Ayrıca camdan yapılmıştır. Cihazda blender, doğrayıcı ve çırpıcı özellikleri bulunmaktadır. Turbo hızında kısa sürede büyük doğramalar yapabilir. Hatta 750 ml buz kırma özelliği bile vardır. Kutusunun içinde karıştırıcı ve doğrayıcı çubuk çıkmaktadır. Doğrama bıçakları çift taraflıdır ve paslanmaz özelliğindedir.

Arzum AR1111 Starry El Blender Seti Kullanıcı Yorumu

Evimde küçük bebeğim olduğundan mama hazırlamak için bir blender ihtiyacım vardı. Bunun için araştırma yapıyordum. Alabileceğim en iyi cihazı en uygun fiyata almak istiyordum. Araştırma yaparken A101 marketten indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Arzum AR1111 Starry el blender setini aldım. Günde bir çok kez çalıştırdığım oluyor. Örneğin tavuk etlerini püre haline getirmek istediğim bir kaç saniye içerisinde yapıyor. Sebze ve meyve püresi konusunda da çok başarılıdır. Bir kaç kes buz küpleri parçaladım. Bu kadar fazla kullanmama rağmen bıçaklarında en ufak bir körelme bile yok. Turbo modu çok güçlü. Çalışma sırasında rahatsız edici bir sesi yok. Ayrıca çok fazla titreşim olmuyor. Ben doğrama haznesini, bıçak ve çırpma aparatlarını bulaşık makinesinde yıkıyorum.

Arzum AR1111 Starry El Blender Seti Alınır Mı?

Piyasada çok fazla marka ve modelde blender setleri bulunuyor. Ancak Arzum bu konuda Türkiye’nin en iyileri arasında. AR1111 Starry modeli fiyat performans açısından en iyi cihaz diyebilirim. Ben 2 yıla yakın zamandır kullanıyorum daha bir kere sorunla karşılaşmadım. Oldukça kaliteli ve sağlam bir yapısı var. Eğer sizin de bir blender ihtiyacınız varsa kesinlikle tavsiye ediyorum.

Arzum AR1111 Starry  El Blender Seti
Motor Gücü 900 Watt
Hazne Kapasitesi 800 ml
Buz Kırma Özelliği Var
Sessiz Çalışma Var
Fonksiyonlar Blender
Çırpıcı
Doğrayıcı
Bıçak Malzemesi Paslanmaz Çelik
Turbo Modu Var
Isıya Dayanıklılık Var
Garanti Süresi 24 ay

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.