Aprilla AHD-2150 Saç Kurutma Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, İnceleme, Özellikleri ve Fiyatı

Uygun fiyatlı en aletleriyle bilinen Aprilla’nın AHD 2150 model saç kurutma makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Aprilla AHD-2150 saç kurutma makinesi kullanıcı yorumu, teknik özellikleri, inceleme ve fiyatı hakkında bilgi vereceğiz.

Özellikle kış aylarında saç kurutma makineleri oldukça faydalı ürünlerdir. Saç kurutma makinesinin görevi sıcak hava üfleyerek ıslak saçların kurutulmasını sağlamaktır. Ancak özellikle kadınlar saçlarına şekil vermek için saç kurutma makinesine ihtiyaç duyarlar. Herkes evinde yüksek güçte, uzun ömürlü ve kaliteli saç kurutma makinesi olmasını ister. Bu konuda piyasada onlarca marka ve modelde saç kurutma makineleri vardır. Bunlardan bir tanesi de A101 marketlerde karşımıza çıkan Aprilla’nın saç kurutma makinesidir. Fiyatına göre en çok iş göre saç kurutma makinelerinden bir tanesidir.

Aprilla AHD-2150 Saç Kurutma Makinesi Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 1600 W gücünde gayet güçlü bir motoru bulunuyor. İlginç tasarımı ile dikkat çekiyor. 2 kademe hız ve 2 kademe sıcaklık ayarı var. Aşırı ısınma durumunda otomatik olarak kapanmaktadır. Kutusunun içinden difüzör başlık ve şekillendirici başlık çıkmaktadır. Çift hava giriş tasarımı ile güçlü hava teknolojisi ile oldukça pratik ve kolay kullanım imkanı sağlamaktadır.

Aprilla AHD-2150 Saç Kurutma Makinesi Kullanıcı Yorumu

Ben çalışan bir kadın olduğum için kendime yanımda da taşıyabileceğin kullanışlı bir saç kurutma makinesi almak istiyordum. Ancak asgari ücret aldığımdan çok fazla bütçem yoktu. A101 markete indirimli olarak geldiğini gördüğüm Aprilla AHD 2150 model saç kurutma makinesini gördüm ve aldım. Özellikle tasarımı en dikkatimi çeken şey oldu. 2 hız ayarında en yükseğe aldığımda gayet güçlü üfürüyor. Yine iki kademe sıcaklık ayarı var. Ilık ve sıcak üfleme konusunda çok başarılı. Kıvırcık saçlarım olduğundan bazen düzleştirmek için dakikalarca çalıştırmam gerekiyor. Buna rağmen uzun süre kullanabiliyorum. Arka tarafında kıl ve pislik toplanmıyor. Çalışma sırasında güçlü üfürmesine rağmen çok fazla ses çıkartmıyor. Kablosunun ucunda askı aparatı olması çok faydalı oluyor.

Aprilla AHD-2150 Saç Kurutma Makinesi Alınır Mı?

Fiyatına baktığınız zaman alınabilecek en iyi saç kurutma makinelerinden olduğunu göreceksiniz. Bu paralara neredeyse saç fırçası bile satılmaz oldu. A101 market bize bu tür cihazlara çok uygun fiyata ulaşmamızı sağlıyor. Fiyat performans açısından ve tasarım olarak çok güzel olduğunu söylemeliyim. Kesinlikle tavsiye edeceğim bir makine.

Aprilla AHD-2150 Saç Kurutma Makinesi Özellikleri
Motor Gücü 1600 Watt
Hız Ayarı 2 Kademe
Sıcaklık Ayarı 2 Kademe
Ilık Üfleme Var
Sıcak Üfleme Var
Aşırı Isınma Koruması Var
Askı Aparatı Var
Model Kodu AHD-2150
Garanti Süresi 2 Yıl

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.