Homend 5046H Coffeebreak Kahve Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, İnceleme ve Özellikleri

Türkiye’nin yerli markası olan Homend’in 5046H Coffeebreak filtre kahve makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Homend Coffeebreak 5046H filtre kahve makinesi kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Bazı kaliteli markalar kendi markasının bulunduğu cihazları ucuza satamıyorlar. Bu yüzden alt markalar piyasaya sürerek her gelir grubuna hitap edebilecek ürünler satabiliyorlar. Bu konuda Karaca markası tartışmasız Türkiye’nin en iyi markalarından bir tanesidir. Ancak Karaca markasına fiyatlarından dolayı herkes erişemiyor. Bu yüzden Karaca, kendi alt markası olan Homend ile piyasada satışlar yapmaktadır. Yani alacağınız bir Homend markalı ürün aslında Karaca tarafından üretilmiştir. Homend ev elektroniği ve mutfak eşyalarında son zamanlarda adından çok fazla söz ettiren bir markadır. Hemen her cihazda bir ürünü bulunuyor. Kahve makinesi konusunda 5046H Coffeebreak modeli ile evlerde yerini alıyor. Bim ve A101 gibi marketlerde çok uygun fiyatlara satılabiliyor.

Homend 5046H Coffeebreak Kahve Makinesi Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 900 W güç üretmektedir. 12 fincan kapasitesi bulunmaktadır. Su ısıtıcı hacmi 1.2 litredir. Üzerinde LCD dijital ekran bulunmaktadır. Zamanlama özelliği sayesinde kahvenizi istediğiniz zaman hazır edebilirsiniz. 40 dakikaya kadar sıcak tutma özelliği bulunuyor. Otomatik başlatma ve otomatik kapanma özelliği bulunuyor. Kahve filtresi çıkarılabilir özelliktedir. Dökme ağzı damlama önleyici tasarıma sahiptir. Sıcak tutma tepsisi sayesinde her zaman sıcak kahve içebilme imkanı sunuyor. Su seviyesi göstergesi yine çok işe yarar bir özelliği.

Homend 5046H Coffeebreak Kahve Makinesi Kullanıcı Yorumu

Ofiste kantinden kahve söylemek artık pahalı olmaya başlamıştı. Çünkü bir bardak kahveye dünyanın parasını veriyorduk. Biz ofiste 4 kişiyiz 1 haftalık kahve paramız neredeyse bu makinenin parasına denk geliyordu. Bizde artık kendi kahvemizi kendimiz yapmak için A101 markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğümüz Homend 5046h Coffeebreak filtre kahve makinesini aldık. Yaptığı kahveler çok lezzetli oluyor. Bu cihaz bizim ofiste akşama kadar hiç durmadan çalışıyor bir kere bile sorun yaşamadık. Su ısıtıcısının camdan yapılması görünüm olarak çok güzel duruyor. Sıcak tutma özelliği sayesinde akşama kadar hep sıcak sıcak kahveler içiyoruz. Kahvenin ve sıcak suyun içinde asla plastik kokusu gibi şeyler olmuyor. Yıkanması ve temizliği çok basit.

Homend 5046H Coffeebreak Kahve Makinesi Alınır Mı?

Kahve makinesini fiyatlarını araştırdıysanız çok uçuk rakamlar istendiğini görmüşsünüzdür. Homend’in arkasında Karaca gibi bir markanın olması onu almak için en büyük sebepler arasında. Homend’in 5046h filtre kahve makinesi bu fiyata alabileceğiniz en iyi fiyat performans ürünlerinden bir tanesi. Biz ofiste bir yıldır her gün akşama kadar çalıştırıyoruz ve sorun yaşamadık. Bana göre uygun fiyatlı filtre kahve makinesi almak isterseniz kesinlikle tercih edebileceğiniz bir makine.

Homend Coffeebreak 5046-H Teknik Özellikleri
Güç 900 Watt
Dijital Ekran Var (LCD)
Sıcak Tutma  Var (40 Dakika)
Fincan Kapasitesi 12 Fincan
Otomatik Kapanma Var
Çıkartılabilir Filtre Var
Zamanlama Ayarı Var
Su Isıtıcı Malzemesi Cam
Sıcak Tutma Tepsisi Var
Damlama Önleme Var (Özel Tasarım Ağız)
Otomatik Başlama Var

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.