Kiwi KCM 7510 Elektrikli Cezve Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, İnceleme ve Özellikleri

Türkiye’nin yerli elektronik eşya üreticilerinden olan Kiwi’nin KCM 7510 elektrikli cezvesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kiwi KCM-7510 elektrikli cezve kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Genelde cezveler çelik bir kap olarak bilinmektedir. Ocağın üstüne konulan bu küçük kap su kaynayana kadar üstünde dururdu. Ancak gelişen elektrik teknolojisi sayesinde cezveler otomatik ve elektronik oldular. Piyasada çok fazla marka ve modelde elektrikli mutfak aletleri üreten marka vardır. Bunlardan bazıları ithal iken bazıları yerli markalardır. Son yıllarda adından çok fazla söz ettiren bir marka olan Kiwi, bir evde kullanılabilecek hemen her cihazı üretmektedir. Kiwi’nin en büyük özelliği uygun fiyatlı olmasının yanı sıra ürünlerinin kaliteli ve bol özellik içermesidir. Kiwi’nin küçük mutfak aletleri konusunda uygun fiyatlı modeli olan Kiwi KCM7510 elektrikli cezve özellikleri ve kullanışlı olmasıyla dikkat çekiyor. Hatta bu markanın ürünleri A101 ve Bim gibi marketlerde çok uygun fiyatlara satılabiliyor.

Kiwi KCM 7510 Elektrikli Cezve Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 1000 w ısıtma gücü ile en hızlı şekilde suyunuzu kaynatabilirsiniz. 330 ml su kapasitesi mevcuttur. 4-5 fincan kadar kahve yapabilirsiniz. Açma kapama düğmesi bulunuyor. Alt tabanında paslanmaz çelik ve gizli rezistans kullanılmıştır. Susuz çalışma emniyeti bulunuyor. Poşet çay ve bitki çayı yapmaya uygundur. Hızlı kaynatma, aşırı ısınma koruma gibi güvenlik özellikleri bulunuyor. 120 cm kablo uzunluğu ile prizden uzakta bile kullanabilirsiniz.

Kiwi KCM 7510 Elektrikli Cezve Kullanıcı Yorumu

Ben kahve, bebek maması ve diğer ihtiyaçlarım için gün içinde sıcak suya ihtiyaç duyuyorum. Bir bardak su için koca su ısıtıcıyı çalıştırmak istemediğimden küçük bir elektrikli cezve almak istiyordum. A101 markete indirimli olarak geldiğini gördüğüm Kiwi KCM 7510 elektrikli cezve aldım. Gerçekten çok kısa sürede suyu kaynatıyor. Bebek maması hazırlarken ılık su ihtiyacımı bir kaç saniye içerisinde çözüyorum. Yıllardır kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım.

Kiwi KCM 7510 Elektrikli Cezve Alınır Mı?

A101 market fiyatına baktığınız zaman bu paraya bırakın elektrikli olanını basit çelik cezve bile alamasınız. Parasına göre gerçekten çok kaliteli bir cihaz. Sizin de küçük miktarlarda sıcak su ihtiyacınız oluyorsa bunu en kolay temin etmenin yolu elektrikli cezvedir. Kiwi çok uygun fiyatlı ürünler satıyor. Fiyat performans açısından gayet alınabilir bir cihaz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.