Schafer Çaykeyfi Çay Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, İnceleme ve Özellikleri

Türkiye’nin en çok bilinen markalarından bir tanesi olan Schafer’in Çaykeyfi çay makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Schafer Çaykeyfi çay makinesi kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Schafer aslında bir Alman markası olarak kurulmuştur. Ancak 2003 yılında Türk firması olan Aslan Ticaret tarafından satın almıştır. Bu zamandan sonra yerli bir marka olarak tüm dünyada satışlarına devam etmiştir. Schafer, kalitesinden hiçbir şey kaybetmeden üretim ve satışlarına devam etmektedir. Ürettiği tüm cihazlar oldukça kaliteli ve özelliklidir. Sadece cihaz değil bir evde kullanılabilecek hemen her ürünü üretmektedir. Schafer, çay makinesi konusunda Türkiye’nin en çok satan markalarından bir tanesidir. Piyasada çok farklı modellerde çay makineleri bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi de çaykeyfi adıyla piyasaya sürdüğü makinesidir. Bu makine A101 ve Bim gibi marketlerde çok ucuz fiyatlara satılabilmektedir.

Schafer Çaykeyfi Çay Makinesi Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 1800 w ısıtma gücüne sahiptir. 1.7 L hacminde alt ısıtıcı ve 0.8 L cam demlik hacmi bulunuyor. Su ısıtıcı kısmında gizli rezistans sistemi kullanılmıştır. Alt tarafının özel kapağı sayesinde su ısıtıcı (kettle) olarak kullanabilme imkanı sağlamaktadır. Susuz çalışma emniyeti bulunuyor. Alt taban üstünde 360 derece dönebilmektedir. Kablosu olarak kullanılabilmektedir. Alt tarafında özel kablo sarma bölmesi mevcuttur. Işıklı güç göstergesi bulunmaktadır. Otomatik kapanma ve kaynama göstergesi gibi özellikler mevcuttur. Gövdesinde paslanmaz çelik malzemeye yer verilmiştir. Yine cam demliği ısıya ve darbeye karşı dayanıklıdır.

Schafer Çaykeyfi Çay Makinesi Kullanıcı Yorumu

Ben ve eşim çok çay tüketiyoruz. Normalde çayımı çaydanlıkta yapıyorum. Ancak ilerleyen yaşım nedeniyle artık çaydanlığı ocakta unutabiliyorum. Daha kötüsü suyu bitip yanma tehlikesi oluşturabiliyor. Bu sebeple daha güvenli olduğunu düşündüğüm çay makinesi almak istiyordum. Bu konuda araştırma yaparken A101 markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Schafer çaykeyfi çay makinesini aldım. Çok şık ve kullanışlı bir yapısı var. Çayı tıpkı çaydanlıkta demlemiş gibi yapıyor. Su demlik kapasitesi dört kişilik bir aile için yeterli oluyor. Ben alt tarafını su ısıtıcı olarak kullanıyorum. Aylardır kullanmama rağmen en ufak bir paslanma ve korozyon olmadı. Suyu kaynadığı zaman otomatik olarak kendi kendini kapatıyor. Ayrıca sıcak tutma özelliği sayesinde çayımı her zaman sıcak sıcak içiyorum.

Schafer Çaykeyfi Çay Makinesi Alınır Mı?

Schafer oldukça kaliteli ve sağlam cihazlar üretiyor. Çay makinesi konusunda çok başarılı ürünleri var. Güvenlik açısından çay makinesi mutlaka almanızı tavsiye ederim. Ayrıca yaptığı çayların tadının çaydanlıktan hiçbir farkı yok. Fiyat performans açısından piyasadaki en iyi çay makinelerinden bir tanesi. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Schafer Çaykeyfi Çay Makinesi Teknik Özellikleri
Güç 1800 Watt
Demlik Kapasitesi 0.8 L
Su Isıtıcı Kapasitesi 1.7 L
Demlik Malzemesi Cam
Su Isıtıcı Malzemesi Paslanmaz Çelik
Rezistans Gizli
Güç Işığı Var
Sıcak Tutma Özelliği Var
Otomatik Kapanma Var
Susuz Çalışma Emniyeti Var
Kablo Sarma Ünitesi Var
Su Isıtıcı Olarak Kullanabilme Uygun (Özel Kapak İle)
Çay Filtresi Var

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.