Kiwi KCJ1807 Katı Meyve Sıkacağı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, İnceleme ve Özellikleri

Türkiye’nin yerli markası olan Kiwi’nin Kiwi KCJ-1807 katı meyve sıkacağı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kiwi KCJ1807 katı meyve sıkacağı kullanıcı yorumu, inceleme ve özelliklerine yer vereceğiz.

Uzmanlar kahvaltılarda taze sıkılmış meyve sularının tüketilmesini öneriyor. Özellikle katı meyveler sıkılması zor olduğu için insanlar bunu çok yerine getiremez. Ayrıca katı meyve sıkacakları pahalı cihazlar olduğu için kolay kolay kimse alamaz. Ancak Kiwi yerli markalar piyasada çok pahalı olan ürünlere uygun fiyatla ulaşma imkanı sağlıyor. Kiwi bir evde ve mutfakta kullanılabilecek hemen her cihazı üretmektedir. Hatta küçük mutfak aletleri konusunda da çok başarılıdır. Bu konuda KCJ1807 model kodlu katı meyve sıkacağı size en kolay ulaşım imkanı sağlıyor.

İlginizi Çekebilir: Kiwi KSM 2405 Mini Tost Makinesi Nasıl ve Alınır Mı?

Kiwi KCJ1807 Katı Meyve Sıkacağı Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: Sıkılmış meyve suyu haznesi 500 ml hacmindedir. Ayrıca 1.5 L posa alma kapasitesi vardır. 2 kademe çalışma hızı bulunuyor. Elma ve havuç gibi sert meyveleri sıkmak için geniş doldurma ağzı vardır. Güvenlik kolu sayesinde oldukça emniyetlidir. Alt tabanında kaymasını engellemek için kauçuk ayaklar yerleştirilmiştir. Dökme ağzı özel olarak tasarlanmış damlamayı önleyici özelliktedir. Kesici bıçakları ve içindeki tüm metal parçalar paslanmaz çelikten yapılmıştır. 600 w gücünde motoru bulunmaktadır.

Kiwi KCJ1807 Katı Meyve Sıkacağı Teknik Özellikleri
Motor Gücü 600 W
Meyve Suyu Haznesi Hacmi 500 ML.
Posa Deposu Hacmi 1.5 Litre
Hız Ayarı 2 Kademe
Malzeme Paslanmaz Çelik
Emniyet Kolu Var
Damlama Önleme Sistemi Var
Alt Taban Kaymaz Kauçuk Ayaklar
Kablo Uzunluğu 1 Metre
Ürün Kodu Kiwi KCJ-1807
Garanti Süresi 24 Ay

Kiwi KCJ1807 Katı Meyve Sıkacağı Kullanıcı Yorumları

Çocuklar sabah okula gitmeden önce evde kahvaltı yaparken meyve suyu içiyorlar. Normalde hazır meyve suyu alıyordum. Aldıklarımda %100 meyve suyu yazmasına rağmen gönlüm rahat etmediği için katı meyve sıkacağı almak istiyordum. Araştırma yaparken A101 markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Kiwi KCJ-1807 katı meyve sıkacağı aldım. Yukardan elmaları attığımda kolayca suyunu çıkartıyor. Ayrıca asla posasını meyve suyunun içine bırakmıyor. Havuç gibi sıkması en zor meyveleri bile rahatlıkla sıkabiliyor. Bir kaç dakika içerisinde 4 bardak meyve suyunu çıkartıyor. Elma, armut ve havuç gibi meyvelerin suyunu çıkartmakta kullanışlı bir ürün.

Kiwi KCJ1807 Katı Meyve Sıkacağı Alınır Mı?

Eğer ailenizin sağlığını düşünüyorsanız mutlaka bir katı meyve sıkacağı almanız gerekiyor. Çocuklar her zaman meyveyi eline alıp yemiyorlar. Çoğu zaman suyunu içmek daha kolay oluyor. Bu yüzden katı meyve sıkacakları çok uygun ürünler. Ben her gün mutlaka çalıştırıyorum. 1 yıldan uzun zamandır kullanıyorum ve bir sorunla karşılaşmadım. Fiyat performans açısından baktığınız zaman gayet gönül rahatlığıyla alınabilecek bir cihaz.

Kaynak: cihazbilgi

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.