Kiwi KSI6344 Seramik Tabanlı Ütü Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, İnceleme ve Özellikleri

Türkiye’nin yerli markalarından bir tanesi olan Kiwi’nin KSI6344 model seramik tabanlı ütüsü nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kiwi KSI6344 seramik tabanlı ütü kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Her mutlaka olması gereken cihazlardan bir tanesi ütü, elbiseler düz ve kırışıksız olmasını sağlamaktadır. Piyasada yüzlerce marka modelde ütü bulunmaktadır. Bunlar arasında kaliteli ve özellik farkları vardır. Ütüler genelde pahalıdır. Özellikle adı çok duyulmuş ve reklamı yapılmış ütüler küçük bir servet parası olabiliyor. Ancak bazı markalar çok kaliteli ütüleri uygun fiyatlara satabilmektedir. Son yıllarda adından çok fazla söz ettiren bir marka olan Kiwi, bir evde kullanılabilecek hemen her cihazı üretmektedir. Ütü konusunda da çok üstün bir markadır. Piyasada uygun fiyatı ve özellikleriyle dikkat çeken Kiwi KSI6344 seramik tabanlı ütü performans açısından çok güzel bir cihaz. Hatta A101 marketlerde indirimli olarak piyasa fiyatının bile altına satılmaktadır. Şu unutulmamalı ki Kiwi, teknoloji konusunda rakiplerinden asla aşağı kalır marka değildir.

İlginizi Çekebilir: Kiwi KCM 7510 Elektrikli Cezve Nasıl ve Alınır Mı?

Kiwi KSI 6344 Seramik Tabanlı Ütü Nasıl ve Özellikleri Nelerdir

Teknik Özellikleri: 2200 W ısıtma gücü oldukça etkilidir. Alt tabanında seramik malzeme kullanıldığı için kırışıklarda başarılıdır. Ayrıca kolay kolay yanmaz ve yapışmaz tabana sahiptir. Dakikada 20 gram normal 90 gram şok buharı çıkışı sağlamaktadır. Su haznesi 220 ml kapasitelidir. Kendi kendini temizleyebilme özelliği vardır. Kullanılmadığı zaman filtre unutulsa bile kendi kendini kapatma özelliği vardır. Özel tasarımlı alt tabanı damlama önleme özelliğine sahiptir. Ayarlanabilir buhar kontrolü mevcuttur. Kuru, sprey, buhar patlatma dikey buhar verebilme özellikleri mevcuttur.

Kiwi KSI6344 Ütü Teknik Özellikleri
Güç 2200 Watt
Normal Buhar Çıkışı 20 gr/dk
Şok Buhar Çıkışı 90 gr/dk
Güç Işığı Var
Sıcaklık Ayarı Var
Taban Malzemesi Seramik
Kendi Kendini Temizleme Var
Kablo Uzunluğu 1.5 Metre
Dönebilen Kablo Var (360°)
Dikey Kullanım Uygun
Maksimum Sıcaklık 220° C
Ürün Kodu KSI-6344
Garanti Süresi 24 Ay

Kiwi KSI6344 Seramik Tabanlı Ütü Kullanıcı Yorumu

Evimde kullandığım ütüm bozulduğu için yenisini almak için araştırma yapıyordum. Ancak ütü fiyatları çok yüksekti. A101 markete indirimli olarak gelen Kiwi KSI 6344 seramik tabanlı ütüyü aldım. Eşim memur olduğu için her gün ütü yapmak zorundayım. Ayrıca çocukların üniformalarını ütülemek için günde en az 1 saatim ütü başında geçiyor. Önce çok uzun dayanacak gibi sanmıyordum. Ayrıca bu kadar kaliteli olabileceğini düşünmemiştim. Ancak Kiwi’nin bu ütüsü beklediğimden çok daha güzel çıktı. Ütülemesi en zor olan pamuklularda falan çok başarılı. Ütü sonunda gömlekler falan jilet gibi oluyor. Perde gibi büyük kumaşları ütülerken bir sorun yaşamıyorum. Tabanından asla su damlaması yapmıyor. Şok buhar gücü muhteşem patlama yapıyor. Bu sayede derin kırışıkları bile açıyor. Tabanı asla yapışmıyor. Seramik tabanın farkını çok net anlıyorsunuz. Saten gibi hassas kumaşlarda sıcaklık ayarı sayesinde rahatça ütü yapabiliyorum.

Kiwi KSI6344 Seramik Tabanlı Ütü Alınır Mı?

Seramik tabanlı ütülerin fiyatlarına bakmanızı öneririm. Kiwi böyle kaliteli bir cihaza çok daha uygun fiyata sahip olmanıza olanak sağlıyor. Fiyat performans açısından çok kaliteli bir ütü. Ben bu kadar kaliteli olabileceğini düşünmemiştim. Fiyat performans açısından alınabilecek en iyi ütülerden bir tanesi. Eğer ucuz ütü almak istiyorsanız Kiwi KSI6344 size en kaliteli olanına ulaşma imkanı sağlıyor.

Kaynak: cihazbilgi

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.