Toshiba Dijital Mikrodalga Fırın Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, İnceleme ve Özellikleri

Dünyanın en büyük markalarından bir tanesi olan Toshiba’nın dijital mikrodalga fırını nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Toshiba dijital mikrodalga fırın kullanıcı yorumu, inceleme ve özelliklerine yer vereceğiz.

Dünyanın en büyük elektronik eşya üreticilerinden bir tanesi olan Toshiba pek çok ürün yelpazesinde lider markalardan bir tanesidir. Türkiye’de Vestel ile yapılan işbirliği sonucunda Vestel, ürettiği cihazlara Toshiba markasını basmaktadır. Bunlardan bir tanesi de dijital mikrodalga fırın modelidir. Bim markette indirimli ürün satılan bu cihaz uygun fiyatı ve özellikleri ile dikkat çekmektedir.

İlginizi Çekebilir: Luxell XXL 7.5 Fatfryer Nasıl ve Alınır Mı?

Toshiba Dijital Mikrodalga Fırın Nasıl ve Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 800 w gücünde ısıtma kapasitesi vardır. Fırın hacmi 23 litre ile ideal büyüklüktedir. Üzerinde 6 adet dokunmatik programı vardır. Çocuk kilidi mevcuttur. Pişirme tamamlanınca sesli olarak uyarı vermektedir. Zamanlayıcısı sayesinde istediğiniz süre boyunca pişirme yapabilirsiniz. Ayrıca sıcaklık ayarı mevcuttur. İçerisinde pişirmeyi takip edebilmek için aydınlatma ışığı vardır.

Toshiba Dijital Mikrodalga Fırın Kullanıcı Yorumu

Evimde kullandığım mikrodalga fırınım bozulduğu için yenisini almak istiyordum. Almışken şöyle markalı olsun diye arayış içindeydim. Bu sırada Bim markete geldiğini gördüğüm Toshiba dijital mikrodalga fırını gördüm ve aldım. Çok özellikli bir fırın. İçine koyduğum buz gibi çorbayı bir kaç saniye içerisinde ısıtıyor. Buzlu yiyecekler çok başarılır. Derin dondurucuda taş gibi olmuş eti yumuşacık şekilde çözüyor. Sesli uyarı vermesi kullanırken çok avantaj sağlıyor. Her gün defalarca kez kullanmama rağmen bir sorunla karşılaşmadım. Gerçekten çok kaliteli ve özelliği bol olan bir mikrodalga fırın. Bazen kumpir yapmak için kullanıyorum. Gerçekten sanki taş fırında pişirmiş gibi içi yumuşacık patatesler yapıyor.

Toshiba Dijital Mikrodalga Fırın Alınır Mı?

Toshiba markasını herkes biliyor. Tüm dünyada adını başarıyla duyurmuş bir marka. Türkiye’de ise Vestel gibi devin arkasında üretim yapıyor. Bu sayede bol servis ağına sahip. Evimde Toshiba’nın çok daha fazla cihazını uzun yıllardır kullanıyorum. Mikrodalga fırın konusunda da çok kaliteli ürün yapmışlar. Ayrıca bu kadar çok özelliğin olduğu nadir cihazlardan bir tanesi. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum.

Kaynak: cihazbilgi

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.