Onvo Dijital Çelik Kettle Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, İnceleme ve Özellikleri

Türkiye’nin yerli elektronik üreticisi Onvo’nun dijital çelik su ısıtıcı kettle cihazı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Onvo dijital çelik kettle kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Onvo, Türkiye’nin yerli elektronik eşya markası olarak karşımıza çıkmaktadır. Genelde televizyonlarıyla biliniyor olsa da bir evde kullanılacak hemen her ürünü üretmektedir. Ayrıca Onvo, ürettiği her cihazda teknoloji konusunda en üstlerde yer almaktadır. Kettle konusunda dijital su ısıtıcısı özellikleri ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor. Onvo markalı ürünler Bim, A101 ve Şok gibi indirim marketlerde kampanyalı olarak çok ucuz paralara satılmaktadır. Su ısıtıcılar mutfaklarda insanların sıcak suya erişmesinin en kolay yoludur. Piyasada onlarca marka ve modelde su ısıtıcı bulunuyor. Bunlar genelde pahalı olsalar da Onvo gibi yerli markalar kaliteli ürünleri herkesin erişebileceği fiyatlara satmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Kiwi KK3330 Su Isıtıcı (Kettle) Nasıl ve Alınır Mı?

Onvo Dijital Çelik Kettle Nasıl ve Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: Su ısıtma gücü 1500 W ile ortalama seviyededir. 1.6 litre su kapasitesi bulunuyor. Ön tarafından dokunmatik tuşlu dijital ekranı mevcuttur. İçerisinde gizli çelik ısıtma rezistansları bulunmaktadır. Susuz çalışmayı engelleyen emniyet sistemine sahiptir. Ayrıca su kaynadığı zaman otomatik kapanma özelliği vardır. İçindeki suyun kaynamasına ne kadar süre kaldığını gösteren zaman göstergesi mevcuttur. Tutuma kulpları ısıya dayanıklı plastikten yapılmıştır. Alt tabanı etrafında 360 derece dönebilmektedir.

ONVO Dijital Çelik Kettle Teknik Özellikleri
Güç 1500 Watt
Su Kapasitesi 1.6 L
Güç Göstergesi Var
Kullanılan Malzeme Isıya Dayanıklı Plastik
Alt Taban Üstünde Dönebilme Var (360°)
Otomatik Kapanma Var
Susu Çalışma Emniyeti Var
Gizli Rezistans Var
Dokunmatik Tuşlar Var

Onvo Dijital Çelik Kettle Kullanıcı Yorumu

Evimde kullandığım mevcut su ısıtıcı bozulduğu için yenisini almak istiyordum. Bir sırada Bim markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Onvo dijital çelik kettle gördüm ve aldım. Özellikle tasarımı çok dikkatimi çeken şey oldu. Gerçekten mutfakta çok teknolojik duruyor. Ağzına kadar dolu suyu 8-9 dakika içerisinde kaynatıyor. Üstünde bulunan dijital ekran çok güzel. İçindeki suyun kaynamasına neden kadar kaldığını göstermesini çok sevdim. Uzun zamandır kullanmama rağmen en ufak bir sorunla karşılaşmadım. Tutma kulpu kol yormuyor. Ayrıca su kaynamasına rağmen tutma yeri ısınmıyor. Alta tabanı üstünde dönmesi su ısıtıcıyı kaldırırken çok iyi oluyor.

Onvo Dijital Çelik Kettle Alınır Mı?

Eğer sizde benim gibi teknolojik cihazlar seviyorsanız tasarım olarak bu ürünü çok seveceksiniz. Bu paraya normal çelik kettle bile alamazken Onvo size çelik kettle alma imkanı sağlıyor. Bu su ısıtıcıyı benden görüp çok kişi daha aldı. Yerli markalar gerçekten çok uygun fiyatlı oluyor. Gönül rahatlığıyla alabileceğiniz su ısıtıcı.

Kaynak:cihazbilgi

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.