Philips AUT3062/62 Dijital Su Arıtma Cihazı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, İnceleme ve Özellikleri

Dünyanın en iyi markalarından bir tanesi olan Philips’in dijital su arıtma cihazı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Philips AUT3062/62 model dijital su artırma cihazı kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Ülkemizde suların büyük kısmı kireçli olduğu için pek çok kişi hazır su almak zorunda kalıyor. Ancak yaşanan büyük ekonomik kriz nedeniyle su fiyatları marketlerde çok pahalı. Son zamanlarda su parasından kurtulmak için insanlar su arıtma cihazlarına yöneldiler. Günden güne artan su arıtma cihazı sayısı pek çok markanın ülkemizde satışa başlamasına neden oldu. Bu konuda Philips, Türkiye pazarında geri kalmamak için AUT3062/62 model kodlu cihazını satışa sundu. Özellikle Bim markette çok uygun fiyata satılabiliyor. Philips zaten dünyanın en kaliteli markalarından bir tanesi olduğu için cihazlarını herkes gözü kapalı tercih ediyor. Ayrıca teknoloji konusunda çok ileri bir markadır.

İlginizi Çekebilir: Philips HD9650 Airfryer Nasıl ve Alınır Mı?

Philips AUT3062/62 Dijital Su Arıtma Cihazı Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: Tezgah altı su arıtma cihazıdır. 8 litre su tankı kapasitesi vardır. 100 psi yani 689 kPa değerindedir. su tankı 6-7 psi basınç değerindedir. Günlük 302 litre su arıtabilmektedir. Çeşme suyunu yüzde 90-95 oranında saflaştırabilmektedir. Cihazın toplam ağırlığı 9.75 kilogramdır. Ön tarafından dijital gösterge ekranı bulunuyor.

Philips AUT3062/62 Dijital Su Arıtma Cihazı Kullanıcı Yorumu

Evime ne zamandır su arıtma cihazı almak istiyordum. Evde her gün 5 litrelik iki su tüketiliyor. Maliyeti çok fazla olduğu için bende Bim markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Philips AUT3062/62 model ürünü aldım. Kurulum için 1 gün sonra geldiler ve çeşmenin altındaki dolaba kurdurlar. Kullanmaya başladıktan sonra suyun kalitesini çok artırdığını fark ettim. Gerçekten çeşme suyunu çok güzel temizliyor. Ayrıca verdiği su çok lezzetli. Bizim evde günlük 10 litre kadar su içiliyor. Bu cihazın su arıtma kapasitesi fazlasıyla yetiyor. Hatta artık yemekler için bile arıtma tarafını kullanıyoruz. Filtre temizliği falan çok kolay oluyor. Ayrıca filtrelerini bulmak hiç zor olmuyor.

Philips AUT3062/62 Dijital Su Arıtma Cihazı Alınır Mı?

Su arıtma cihazı artık her evde olması gerekiyor. Çünkü su fiyatları aldı başını gitti. Zaten bir kaç ayda kendini amorti ettiğini göreceksiniz. Bakımlarını zamanında yaptırdığınız zaman çok sağlıklı bir cihaz. Kalabalık ailelerde bile yetebilecek su miktarı verebiliyor. Zaten Philips’in her cihazı kaliteli olduğu için bunda da kaliteyi hemen fark ediyorsunuz. Ayrıca bu ürün Bim markete aktüel ürün olarak gelebiliyor. Takip ederseniz sizde uygun fiyatlı olarak alabilirsiniz.

Kaynak: cihazbilgi

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.