Philips HD9650 Airfryer Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, İnceleme ve Özellikleri

Airfryer cihazlarının mucidi olan Philips’in HD9650 model airfryerı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Philips HD9650 airfryer kullanıcı yorumları, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Ev işlerinde yemek pişirmeden temizliğe kadar hemen her işte artık elektronik ürünler kullanılmaktadır. Ev kadınlarının yemek pişirme konusunda pek çok yardımcı cihaz vardır. Bunlardan son yıllarda popüler bir cihaz olan airfryer artık hemen her evde yer almaya başladı. Airfryer yani sıcak hava fritözü kısa süre içerisinde her türlü yemeği pişirebilmektedir. Ayrıca tavada pişirmeye göre %90 kadar az yağ harcaması sağlık ve ekonomi açısından çok iyi olmaktadır. Piyasada onlarca marka ve modelde airfryer bulunmaktadır. Ancak airfryer cihazını icat eden marka Philips olarak karşımıza çıkmaktadır. Şuan tüm dünyada en çok satılan airfryer markası olan Philips’in HD9650 model kodlu airfryerı özellikleri ve kalitesi ile dikkat çekiyor.

Philips HD9650 Airfryer Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 2225 w gücü sayesinde en zorlu yemekleri bile kısa sürede içerisinde pişirebilmektedir. 0.8 kg pişirme sepeti vardır. Ayrıca 1.4 litre kızartma yapabilir. Anında çalıştırarak ön ısıtma beklemeniz gerekmez. Dijital kontrol paneli sayesinde pişirme durumunu takip edebilirsiniz. Beş adet ön programı sayesinde istediğiniz yemeği tek düğme ile pişirebilirsiniz. Otomatik kapanma özelliği vardır. Ayrıca 40 ile 200 derece arasında sıcaklık ayarı vardır. Toplamda 6 litre kapasitelidir. Pişirme sepeti bulaşık makinesinde yıkanabilir. Yemek piştiği zaman sesli olarak uyarı vermektedir. Sepeti ön taraftan çıkartılabilmektedir.

Philips HD9650 Airfryer Teknik Özellikleri
Model Kodu HD9650/90
Güç 2225 Watt
Sepet Kapasitesi 1.4 Litre
Kızartma Sepeti Kapasitesi 0.8 Litre
Ön Isıtma Yok
Program Sayısı 5 Adet
Dokunmatik Ekran Var
Sıcaklık Ayarı  40° – 200° C
Otomatik Kapanma  Var
Sesli Uyarı Var
Güç Işığı Var
Mobil Uygulama Adı NutriU
Bulaşık Makinesinde Yıkanabilme Evet
Teknoloji Fat Removal
Zaman Ayarı Var (Max. 60 Dakika)
Ana Gövde Malzemesi Plastik
Dijital Ekran Var (LED)
Rapid Air Teknoloji Var
Kablo Yuvası Var

Philips HD9650 Airfryer Kullanıcı Yorumu

Çocuklarım kızartmayı çok sevdiği için fazla yağ tüketmelerini istemiyordum. Bu yüzden bir airfryer almak istiyordum. Almışken kaliteli marka araştırıyorum. Bu sırada Bim markete indirimli olarak geldiğini gördüğüm Philips HD9650 model airfryer aldım. Daha kutusundan çıkartırken kaliteli yapısı dikkatimi çekti. İlk kullanımda ne kadar güzel bir cihaz olduğunu anlıyorsunuz. Patatesleri sanki yağ içinde kızartmış gibi çıtır çıtır yapıyor. Tavuk kanatları sosladığımda mangalda pişirmiş gibi yapıyor. Bir kaç defa kek yapmayı demedim muhteşem bir şekilde kabardı. Zaten üzerindeki pişirme programları en çok kullanılan yemeklere göre ayarlanmış. Ben bu cihazı buz çözdürmekte kullanıyorum. Dolapta taş gibi sert buz tutmuş yiyecekleri bir kaç dakika içerisinde çözüyor. Yemek yaptıktan sonra sepet temizliği çok basit. Bulaşık makinesine atıp yıkayabiliyorsunuz. Sepet bölmesini ise ıslak bez ile rahat rahat temizleyebiliyorsunuz.

Philips HD9650 Airfryer Alınır Mı?

Eğer kaliteli airfryer almak istiyorsanız Philips listenizde ilk sırada yer almalı. Zaten evimde Philips ürünlerini kullanıyorum ve çok memnunum. Ayrıca ürettiği cihazlar ömürlük oluyor. HD9650/90 model airfryer Bim markete indirimli ürün olarak gelebiliyor.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.