Kiwi KK3330 Su Isıtıcı (Kettle) Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, İnceleme ve Özellikleri

Evlerin vazgeçilmez ürünlerinden bir tanesi olan Kiwi’nin KK 3330 model çelik su ısıtıcısı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kiwi KK3330 çelik su ısıtıcı kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Eskiden su ısıtmak için ocağa bir kap konulur ve dakikalarca suyun kaynaması beklenirdi. Bu durumda insanlar sürekli su kaynamış mı diye ocağı kontrol etmek zorunda kalırlardı. Ancak gelişen teknoloji sayesinde su ısıtmak artık çok kolay oldu. Kettle adı verilen su ısıtıcılar bir kaç dakika içerisinde suyu kaynatır ve kaynadığı zaman kendi kendine kapanır. Piyasada onlarca marka ve modelde su ısıtıcı bulunmaktadır. Bunlardan bazıları pahalı ilen bazıları çok ucuzdur. Yerli markalar genelde ucuz olmasıyla bilinmektedir. Ev aletlerinde yerli marka denildiği zaman ilk akla gelen markalardan olan Kiwi’nin KK3330 model çelik su ısıtıcı uygun fiyatına rağmen kalitesi ve özellikleriyle dikkat çekiyor.

Kiwi KK3330 Çelik Su Isıtıcı Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 1800 w ısıtma gücüne sahiptir. Gövdesi paslanmaz çelikten yapılmıştır. Su kaynadığı zaman otomatik kapanma özelliği vardır. Rezistansları gizli olarak konumlandırılmıştır. Güç ışığı bulunuyor. Ayrıca açma kapama düğmesi vardır. Altında kablo saklama bölmesi mevcuttur. Alt tabanı üstünde 360 derece dönebilmektedir. Su dökme ağzı damlama önleyici tasarıma sahiptir.

Kiwi KK3330 Su Isıtıcı Teknik Özellikleri
Güç 1800 Watt
Su Kapasitesi 1.7 Litre
Güç Işığı  Var
Otomatik Kapanma Var
Gövde Malzemesi Paslanmaz Çelik
Açma/Kapama Düğmesi Var
Kablo Sarma Bölmesi Var
Rezistans Gizli
Garanti Süresi 24 Ay

Kiwi KK3330 Çelik Su Isıtıcı Kullanıcı Yorumu

Bir mutfakta olmazsa olmaz cihazlardan olan su ısıtıcılar ev işlerinde çok yardımcı oluyor. Acil sıcak su ihtiyacının karşılanması için muhakkak olması gerekiyor. Mevcut kullandığım su ısıtıcı bozulduğu için yenisi almam gerekiyordu. Ancak asgari ücretle geçinen birisi olduğumdan uygun fiyatlı olmalıydı. Araştırma yaparken A101 markete indirimli olarak geldiği için Kiwi KK3330 kettle aldım. Suyu doldurduktan sonra yaklaşık 10 dakika içinde kaynar şekilde alıyorum. Su kaynadığı zaman asla ağzından damlama ve sıçrama yapmıyor. Suyu doldururken asla dışarıya sızmıyor. Tutma kulpu plastikten yapılmış. Ayrıca asla fazla ısınmıyor. Elektrik ünitesi üstünde 360 derece dönebilmesi kullanımını kolaylaştırıyor.

Kiwi KK3330 Çelik Su Isıtıcı Alınır Mı?

Kettle fiyatlarını araştırdıysanız çok pahalı olduğunu görmüşsünüzdür. Burada amaç su kaynatmak ise Kiwi’nin bu cihazı bunu en ucuz şekilde yerine getiriyor. Bu paraya kettle sahibi olabilmenize olanak sağlıyor. A101 markette kampanyalı ürün olarak satıldığı oluyor. Eğer takip ederseniz çok ucuz fiyata alabilirsiniz. Fiyat performans açısından değerlendirdiğiniz zaman oldukça iyi olduğunu anlarsınız. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.