Philips BRE225 Epilatör Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, İnceleme ve Özellikleri

Dünyanın en büyük elektronik eşya üreticilerinden olan Philips’in BRE225 model epilasyon cihazı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Philips BRE 225 epilatör kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Philips dünyanın en büyük elektronik üreticilerinden bir tanesidir. Bugün sağlık, ev elektroniği ve sanayi tipi cihazlar üretimi konusunda dünyanın lider markalarından bir tanesidir. İnsanlar bir Philips ürünü gördüğü zaman gözü kapalı bir şekilde alırlar. Çünkü Philips, her zaman ömürlük olarak adlandırabilecek kalitede cihazlar üretmektedir. Kişisel bakım ürünlerinde de Philips oldukça kalitelidir. Kadınların vaz geçilmez cihazlarından bir tanesi olan epilasyon aletinde de çok kalitelidir. Philips cihazlarına pahalı olması sebebiyle herkes erişemez. Ancak bazen Bim ve A101 gibi marketlerde çok uygun fiyata satılabilmektedir.

Philips BRE225 Epilatör Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: Kol, bacak ve koltuk altı bölgesinde çıkan kıl ve tüyler için oldukça etkilidir. Başlığı yıkanabilir özelliğe sahiptir. Kuru kullanım için uygundur. 2 farklı hız ayarı bulunmaktadır. Kablolu olduğu için şarj ve pil gerektirmez. Başlığı kolay çıkartılabilir. Tüyleri kökünden almaktadır. Çalışma sırasında çok fazla titreşim oluşturmaz. Ayrıca sessiz çalışması nedeniyle oldukça kullanışlıdır.

Philips BRE225 Epilatör Kullanıcı Yorumu

Ben esmer tenli olduğum için tüylerle çok uğraşmak zorunda kalıyorum. Özellikle yaz aylarında açık giyindiğimiz için tüylerle uzun süreler uğraşıyordum. Bende kaliteli bir epilasyon cihazı ararken Bim’e uygun fiyatlı geldiğini gördüğüm Philips BRE225 epilatörü gördüm ve aldım. Gerçekten çok kullanışlı ve güzel bir cihaz. Koltuk altındaki sert kılları bile bir seferde alıyor. Ayrıca tüyleri kökünden koparttığı için tekrar uzaması uzun zaman alıyor. Asla yolma yapmıyor. Bu çok iyi bir şey çünkü tüy alma sırasında canınız çok fazla yanmıyor. Kablolu olması şarj ile uğraşmamanızı sağlıyor. Ancak sürekli bir prize yakın durmak zorundasınız. Kullanım sırasında el güzel oturuyor. Çok ergonomik bir tutma şekline sahip. Başlığını çıkartıp su ile yıkayabiliyorsunuz.

Philips BRE225 Epilatör Alınır Mı?

Epilatör bence her kadının muhakkak sahibi olması gereken bir cihaz. Ben Philips cihazımdan çok memnunum. Ayrıca Bim’e piyasa fiyatının yarısına geliyor. Çok kullanışlı ve kaliteli bir cihaz. Ben kesinlikle tavsiye ediyorum. Zaten bu paraya alabileceğiniz en iyi epilatör diyebiliriz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.