Luxell XXL 7.5 L Fastfryer Nasıl Airfryer ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, İnceleme, Özellikleri ve Fiyatı

Türkiye’nin en eski markalarından bir tanesi olan Luxell’in 7.5 litre kapasiteli XXL airfryer modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Luxell XXL 7.5 L fastfryer kullanıcı yorumu, inceleme, teknik özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi vereceğiz.

Ülkemizde fırın denildiği zaman insanların aklına gelen bir kaç marka vardır. Bunlardan bir tanesi de Luxell markasıdır. İlk olarak 1996 yılında üretime başlayan Luxell, yemek pişirme cihazları konusunda uzmanlaşmıştır. Özellikle fırın olarak pek çok evde ürünleri yer almıştır.

Yemek pişirme denildiği zaman son zamanlarda oldukça popüler bir cihaz olan airfryer konusunda da ciddi yatırım yapmıştır. Airfryer, kızartma ve pişirme konusunda ekonomik ve sağlıklı olmasıyla bilinmektedir. Luxell markasının Bim, A101 ve Şok gibi indirim marketlerde satılan cihazı XXL 7.5 L Fastfryer modeli uygun fiyatı ve üstün özellikleriyle dikkatleri üstüne çekiyor.

Luxell XXL 7.5 L Fastfryer Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 1850 W gücü ile oldukça hızlı ve etkili yemekler pişirebilmektedir. 7.5 litrelik pişirme sepeti hacmi sayesinde kalabalık ailelerin ihtiyacını görebiliyor. Yuvarlak sepet tasarımı sayesinde daha fazla yiyecek alabiliyor. Ancak 5.7 litrelik kare sepeti mevcuttur. Çıkartılabilir tutma sapı ile bulaşık makinesinde zorluk çekmeden yıkanabilir. Dijital ekranı bulunması kullanımını kolaylaştırıyor. Dokunmatik tuşlara sahip 6 adet programı vardır. 40 ile 200 derece arasında sıcaklık ayarı yapılabiliyor. Ayrıca sessiz çalışma özelliği bulunmaktadır.

Luxell XXL 7.5 Litre Airfryer ( Lxaf-01)

Luxell XXL 7.5 L Fastfryer Kullanıcı Yorumu

Çocuklarım kızartma türü yiyecekleri çok seviyor. Ancak sürekli tavada çok fazla yağda pişirme yaptığım için artık daha sağlıklı beslenmelerini istiyordum. Bu sebeple evime airfryer almak istiyordum. Ancak fiyatları pahalıydı. Luxell’in daha önce sıradan fırınını yıllarca kullanmıştım. Bim markete aktüel ürün olarak geldiğini gördüğüm XXL model fastrfryer cihazını aldım. Daha kutusundan çıkarttığım anda kaliteli yapısı dikkatimi çekti. Hemen patates kızartması denemesi yaptım. Çıtır çıtır sanki fastfood dükkanından almış gibi yaptı. Muhteşem bir pişirme kapasitesine sahip. Sadece kızartma değil başka yemekler konusunda da çok başarılır. Örneğin mantar ve patates közlemesi yapıyorum. Et yemeklerinde pişirir mi diye şüphelerin vardı. Özellikle but gibi kemikli tavuk etini asla yapamaz sanıyordum. Ama emin olun fırında saatlerce pişmiş gibi yaptı. İçi sulu sulu ve yumuşacık oluyor. Ben dolaptan çıkarttığım buzlu şeyleri çözdürmek için kullanıyorum. Zaten bu cihaz geldikten sonra mikrodalga fırına çok ihtiyacım kalmadı.

Luxell XXL 7.5 L Fastfryer Alınır Mı?

Luxell markasının kalitesini zaten tartışmak mantıksız. Bu ürün Bim markete piyasa fiyatının neredeyse yarısına geliyor. Ben her gün kullanıyorum ve çok memnunum. Tek seferde yaptığı kızartmalarda 4-5 kişiye yeterli oluyor. Sadece kızartma için düşünmeyin. Mutfakta pek çok yemeğin pişirilmesinde büyük yardımı oluyor. Fiyat performans açısından listenin en başlarında yer alabileceği bir ürün. Eğer sizde bir airfryer almak istiyorsanız Luxell’i kesinlikle tavsiye ederim.

Luxell XXL 7.5 L Fastfryer Teknik Özellikleri
Maximum Güç 1850 Watt
Pişirme Haznesi Hacmi 7.5 L
Kare Sepet Hacmi 5.7 L
Bulaşık Makinesinde Yıkanabilme Var
Sıcaklık Ayarı Var
Sıcaklık Aralığı 40 °C – 200 °C
Program Sayısı 6
Dokunmatik Düğme Var
Dijital Ekran Var – LCD
Sessiz Çalışma Teknolojisi Silent Device
Zamanlayıcı Var – 60 Dk
Hazır Uyarısı Var
Sesli İkaz Var
Otomatik Kapanma Var
Ön Isıtma Var – 1 Dk
Sökülebilir Tutma Sapı Var
Yıkanabilir Parçalar Var
Sepet Malzemesi Paslanmaz Çelik
Ürün Kodu Lxaf-01

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.