Kiwi KSI 6323 Buharlı Ütü Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Türkiye’ni yerli üreticisi olan Kiwi’nin KSI-6323 model seramik tabanlı ütüsü nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kiwi KSI 6323 seramik tabanlı ütü kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Artık her evde muhakkak olması gereken cihazlardan bir tanesi olan ütü, kırışık kıyafetlerin düzeltilmesi için çok gereklidir. Özellikle gömlek ve pantolon gibi ütü gerektiren kıyafetlerde kaliteli olması çok önemlidir. Piyasada onlarca marka ve modelde ütü bulunmaktadır. Bazıları o kadar pahalıdır ki küçük bir servet değerindedir. Kiwi markası ise Türkiye’nin yerli üreticisi olup kaliteli ev aletlerini uygun fiyatlarla satmaktadır. Özellikle A101 ve Bim gibi marketlerde bir evde kullanılabilecek hemen her elektronik cihazı üretmektedir. Bunlardan bir tanesi de KSI 6323 model seramik tabanlı ütüsüdür.

İlginizi Çekebilir: Kiwi KSI6344 Seramik Tabanlı Ütü İnceleme

Kiwi KSI 6323 Seramik Tabanlı Ütü Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 3000 W ısıtma gücü ile çok etkilidir. Kendi kendine temizleyebilme özelliği vardır. Akıllı otomatik kapanma özelliği sayesinde çok güvenlidir. Alt tabanında kireç önleyici sisteme yer verilmiştir. Ayrıca damlama önleme özelliği mevcuttur. 400 ml su kapasitesi bulunmaktadır. Akıllı ve ayarlanabilir buhar çıkışı vardır. 150 gram şok buhar, dakikada 50 gram sürekli buhar verebilmektedir. Perde gibi kumaşları dikey olarak buhar çıkartma özelliğiyle asılı halde ütüleyebilirsiniz. Hareket sensörü sayesinde devrilmelerde falan otomatik olarak kapanmaktadır. Kablo kısmı 360 derece dönebilmektedir.

Kiwi KSI 6323 Seramik Tabanlı Ütü Kullanıcı Yorumu

Mevcut kullandığım ütü bozulduğu için yenisini almak istiyordum. Ancak ütü fiyatlarına baktığım zaman çok pahalı olduklarını görüyordum. Sonuçta asgari ücretle geçinen birisi olduğum için ucuz ama kaliteli olması gerekiyordu. araştırma yaparken A101 markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Kiwi KSI-6323 seramik tabanlı ütüyü gördüm ve aldım. İlk aldığımda çok bir beklentim yoktu ama kullandıkça çok sevdim. Isıtma gücü yüksek olduğu için ütülemesi en zor olan pamuklularda bile güzel iş çıkartıyor. Pazar günler saatlerce ütü yapıyorum daha bir damla bile su görmedim. Buhar çıkışı çok etkili. Özellikle şok buharı derin kırışıklarda bile çok etkili şekilde açıyor. Kendi kendi temizleyebilmesi kireç oluşumuna engel oluyor.

Kiwi KSI 6323 Seramik Tabanlı Ütü Alınır Mı?

Günümüzde artık her şey çok pahalı. Bu yüzden herkes ucuz ürünlere yöneliyor. Kiwi, yerli bir marka olup herkesin ulaşabileceği ev elektroniği cihazları üretmektedir. Ben 5-6 aydır bu ütüyü kullanıyorum ve çok memnunum. Zaten araştırma yaparsanız bu para bu özelliklerde ütü olmadığını göreceksiniz. Fiyat performans açısından çok güzel bir ütü, Eğer sizin de ihtiyacınız varsa kesinlikle tavsiye ederim. Zaten A101 markete piyasa fiyatının bile çok daha ucuzuna geliyor.

Kaynak: cihazbilgi

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.