Sunny SN5KTL38 Flora Çelik Su Isıtıcı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, İnceleme ve Özellikleri

Türkiye’nin en eski elektronik ürün üreticilerinden bir tanesi olan Sunny’nin SN5KTL38 Flora kettle cihazı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Sunny SN5KTL38 Flora çelik su ısıtıcı kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Türkiye’nin büyük beyaz eşya markalarının yanı sıra uygun fiyatlı ürünler üreten en eski markalarından bir tanesi olan Sunny çok geniş ürün yelpazesine sahiptir. Televizyon ve mutfak aletleri konusunda uzun yıllardır evlerde yerini almaktadır. Ketıl yani su ısıtıcı konusunda da oldukça tecrübe sahibi bir markadır. En yeni su ısıtıcılarından bir tanesi olan SN5KTL38 Flora modeli uygun fiyatı, kalitesi ve özellikleriyle dikkat çekiyor. Hatta bu ürün A101, Şok ve Bim gibi indirim marketlere çok uygun fiyatlara gelebilmektedir.

Sunny SN5KTL38 Flora Çelik Su Isıtıcı Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 1500 W güç üretmektedir. Paslanmaz çelikten gövdeye sahiptir. 1.7 litre su hacmi vardır. Susuz çalışmayı önleyici emniyet sistemi vardır. Su kaynadığı zaman otomatik olarak kapanmaktadır. Su dökme ağızı damlamayı önlemek için özel tasarlanmıştır. Isıtıcı rezistansları gizli olarak konumlandırılmıştır. Altında kablo sarma ünitesi vardır. 360 derece döner tabana sahiptir.

Sunny SN5KTL38 Flora Çelik Su Isıtıcı Kullanıcı Yorumu

Kettle, her evin ihtiyacı olan bir ürün. Ani olarak sıcak su ihtiyacınız olduğunda bunu en çabuk yerine getirmesini beklersiniz. Benim evimde markalı su ısıtıcı bozulduğu için yenisini almak istiyordum. Bu konuda araştırma yaparken A101 markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Sunny su ısıtıcıyı aldım. Zaten amaç su ısıtmaksa bunu en iyi şekilde en ucuza yapıyor. Ben bu cihazı 2 yıldır kullanıyorum asla bir sorun yaşamadım. Su kaynadığı zaman otomatik kapanması güvenli olmasını sağlıyor. Diğer taraftan elektrik ünitesinin üstünde 360° dönebilmesi kullanım kolaylığı sağlıyor. Çelik olmasına rağmen en ufak bir paslanma ve kireçlenme olmadı. Bazen günde defalarca kez çalıştırıyorum yine de bir sorun yok.

Sunny SN5KTL38 Flora Çelik Su Isıtıcı Alınır Mı?

Sunny, kaliteli cihazları çok uygun fiyatlara satabiliyor. Ben evimde bu markanın başka ürünlerini de kullanıyorum ve çok memnunum. Zaten beklediğimiz güvenli bir şekilde suyu ısıtsın mantığı. Fiyat performans ürünü açısından piyasada en iyileri arasında diyebiliriz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.