Kiwi KTM2908 Cam Çay Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, İnceleme ve Özellikleri

Türkiye’nin yerli markası olan Kiwi’nin KTM-2908 model cam çay makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kiwi KTM2908 cam çay makinesi kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Günümüzde bile hala çay yapmak için çaydanlıklar çoğunlukta kullanılıyor. Ancak insanlar bu alışkanlıklarından yavaş yavaş vazgeçiyorlar. Çünkü gelişen teknoloji ile birlikte çay yapma işi cihazlar tarafından yerine getiriliyor. Piyasada çok fazla çay makinesi markası bulunuyor. Bunlar arasında ise büyük fiyat farkları olabiliyor. Bazı yerli markalar çok uygun fiyatlara çay makineleri üretiyor. Çay makinesinde cam olanlar sağlık açısından daha çok tercih ediliyor. Bu konuda Bim, Şok, A101 ve Migros gibi marketlerde indirimli ürünler satan Kiwi’nin ktm 2908 cam çay makinesi uygun fiyatı, kalitesi ve özellikleriyle dikkat çekiyor.

Kiwi KTM2908 Cam Çay Makinesi Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 2200 W ısıtma gücüyle oldukça etkilidir. Sağlıklı, şık ve darbelere karşı dayanıklı cam demlik ve su ısıtıcı kısmı bulunuyor. İçerisinde LED aydınlatma olması görünüm açısından çok güzel olmuş. 1.2 litre demlik, 1.8 litre su ısıtıcı hacmi var. Kaynadığı zaman kırmızı, ısıtma sırasında mavi ışık yanmaktadır. Paslanmaz metalden gizli ısıtma rezistansları vardır. Demlik kısmında yine paslanmaz çelikten yıkanabilir filtre bulunmaktadır. İşiniz bittiği zaman altında kablo saklama yuvasına sahiptir. Elektrik ünitesinin üstünde 360 derece dönebilme özelliği bulunmaktadır. Susuz çalışma emniyeti bulunuyor. Ayrıca kaynadıktan sonra otomatik kapanma özelliğine sahiptir. Kutusunun içinde alt tarafını kettle olarak kullanabilme için üst kapak çıkıyor.

Kiwi KTM2908 Cam Çay Makinesi Kullanıcı Yorumu

İşten eve geldikten sonra eşim ve hemen çay arıyoruz. Hemen çaydanlığı ocağa koyuyordum. Ancak sıcak kalması için sürekli ocağın altı açık kalıyordu. Birkaç defa ocağın altını açık unutunca artık daha güvenli olan çay makinesi almam gerekiyordu. Araştırma yapıyordum ama çay makinesi fiyatları çok pahalıydı. A101 markete aldın aldın ürünü olarak indirimli geldiğini gördüğüm Kiwi KTM2908 cam çay makinesini gördüm ve aldım.

Daha kutusundan çıkarttıktan sonra kaliteli ve hoş tasarımı dikkatimi çekti. Su kaynatma süresi çok kısa oluyor. Çayı koyduktan sonra saatlerce sıcak sıcak içebiliyorum. Demlik kapasitesi 4 kişilik bir aile için oldukça güzel. Zaten çalışırken suyun sıcaklığına göre renk değiştirmesi kontrol etmemi sağlıyor. Bir iki defa demliği elimden kayıp düştü ama bir şey olmadı. Isıya ve darbelere karşı çok dayanıklı yapısı var. Ben bu cihazı almadan önce bu kadar kaliteli olabileceğini düşünmemiştim. Gelen misafirlerime aldığım fiyatı söylediğimde şaşırıyorlar. Sonuç çay konusunda artık çaydanlığın yerini almış durumda. Hatta artık kettle bile kullanmıyorum. Çünkü bu cihazın yanında gelen alt su ısıtıcı kapağı nedeniyle kettle olarak kullanılabiliyor.

Kiwi KTM2908 Cam Çay Makinesi Alınır Mı?

Çelik çay makinelerinin ömrü artık bitmiş durumda. Ne kadar kaliteli olursa olsun zamanla korozyon ve paslanma oluyor. Ancak cam çay makinelerinde böyle bir derdiniz olmuyor. Kiwi KTM-2908 diğer cam çay makinelerinin yarı parasından daha ucuza satılıyor. Hatta A101 marketi takip ederseniz kendi parasının bile altına satılıyor. Eğer sizin de çay makinesi ihtiyacınız varsa gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Kiwi KTM2908 Cam Çay Makinesi Teknik Özellikleri
Güç 2200 Watt
Demlik Malzemesi Cam
Su Isıtıcı Malzemesi Cam
Demlik Hacmi 1.2 L
Su Isıtıcı Hacmi 1.8 L
Gizli Rezistans Var
Aydınlatma Var (LED)
Demlik Filtresi Var
Su Isıtıcı Kapağı Var
Kettle Olarak Kullanabilme Uygun
Döner Taban Var 360°
Otomatik Kapanma Var
Susuz Çalışma Emniyeti Var
Damlama Önleme Var (Özel Tasarım Ağız)
Garanti Süresi 2 Yıl
Ürün Kodu Kiwi KTM2908 Exclusive

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.