Skyjet MX25 Elektrikli Bisiklet Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, İnceleme ve Özellikleri

Türkiye’nin en büyük elektrikli bisiklet üreticilerinden olan RKS’nin Skyjet MX25 model elektrikli bisikleti nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca skyjet MX25 elektrikli bisiklet kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Elektrikli bisikletler günden güne daha fazla satılmaya başlıyor. Çünkü ulaşımın en kolay ve ekonomik olması imkanını sağlıyor. Eskiden bisiklet kullanmak yokuş yukarı bir çile haline dönüyordu. Ancak son yılarda gelişen teknoloji ile birlikte bisikletler elektrik motoru desteği ile çok daha kolay kullanılabiliyor. Türkiye, elektrikli bisiklet konusunda dünyanın en ileri ülkelerinden bir tanesidir. Pek çok yerli marka oldukça kaliteli taşıtlar üretmektedir. Bunlardan bir tanesi de RKS, olarak karşımıza çıkmaktadır. RKS, kendi oluşturduğu alt markalar ile elektrikli bisiklet satışları yapmaktadır. Bu markalardan bir tanesi olan Skyjet’in MX25 model elektrikli bisikleti özellikleri ve kalitesiyle dikkat çekiyor. Hatta Bim gibi indirim marketlere çok daha uygun fiyata satılmaktadır.

İlginizi Çekebilir: Alfa Romeo R1 Elektrikli Bisiklet Nasıl ve Alınır Mı?

Skyjet MX25 Elektrikli Bisiklet Nasıl ve Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 250 W gücünde RKS üretimi elektrik motoru bulunuyor. 36 V 7.8 Ah batarya kapasitesi vardır. Şarj süresi 4 saat kadar zaman almaktadır. Tek şarj ile 35-40 arası yol yapabilmektedir. En yüksek hızı 25 km/s saat olarak sınırlandırılmıştır. Su geçirmez kablo tesisatı ile donatılmıştır. 20 inç alüminyum jantlara sahiptir. Katlanabilir özelliği ile taşıması oldukça kolaydır. Shimano marka 7 vites sayısına sahiptir. LCD dijital gösterge ekranı bulunuyor. Ön ve arka tarafından LED aydınlatmaları mevcuttur. Ön ve arka tekerlerinden mekanik disk frene yer verilmiştir. Bisikletin boş ağırlığı ise 22 olup, 130 kg taşıma kapasitesine sahiptir.

Skyjet MX25 Elektrikli Bisiketler Teknik Özellikleri
Motor Gücü 250 Watt (RKS)
Batarya Kapasitesi 36 V 7.8 Ah
Menzil 35-40 km
Maksimum Hız 25 km/s
Fren Ön/Arka Mekanik Disk
Gösterge Ekranı Var (Dijital LCD)
Jant Çapı 20″ İnç
Jant Malzemesi Alüminyum
Aydınlatma Ön/Arka LED
Net Ağırlığı 22 kg
Taşıma Kapasitesi 130 kg
Kadro Malzemesi Çelik
Katlanır Evet
Arka Sele Var
Suya Dayanıklılık Var
Model Skyjet MX25
Garanti Süresi 24 Ay

Skyjet MX25 Elektrikli Bisiklet Kullanıcı Yorumu

Evimle işim arası gidiş geliş 10 km falan tutuyor. Ancak arabamla günlük 1 saatten fazla trafik çekmek zorunda kalıyordum. Artık daha pratik bir taşıt almak istiyordum. Bende hem spor yapabileceğin hem de pratik olduğunu bildiğim elektrikli bisiklet arıyordum. Bu sırada Bim markete indirimli olarak geldiğini RKS Skyjet MX25 model katlanabilir elektrikli bisikleti gördüm ve aldım. İlk dikkatimi çeken şey kaliteli kadro malzemesi oldu. Motor gücü gayet güzel ve dik yokuşlarda bile güzel ivmeleniyor. Fren sistemi çok güçlü. Ani durmak istediğimde kısa mesafe içerisinde zorlanmadan durduruyor. Çok defa yağmurda kaldım elektrik aksamına hiçbir şey olmadı. Bunun dışında sürüşü gayet güzel. Gece sürüşlerinde ön farları yolu uzun mesafede aydınlatıyor. Ben Ankara gibi yokuşları bol olan şehirde kullanıyorum. Buna rağmen şarjı 30 km’den fazla gidiyor. Süspansiyonları güzel ve çukurlarda çok fazla hissettirmiyor. Bazen eşim ve kızımla doğa gezilerine gidiyoruz. Kızımı arkasına bindirdiğimde Abant gölünün etrafını iki tur atabiliyoruz.

Skyjet MX25 Elektrikli Bisiklet Alınır Mı?

Elektrikli bisikletler artık günümüzün ihtiyacı haline geldiler. Artan yakıt fiyatları ve trafik nedeniyle insanlar daha pratik ve küçük taşıtlara yöneldiler. Elektrikli bisiklet satışları son yıllarda rekor düzeylere ulaşmış durumda. Sonuç olarak Skyjet gibi yerli markalar bizlere uygun fiyatlarla kaliteli elektrikli bisikletlere ulaşma imkanı sağlıyor. Skyjet MX-25 oldukça özellikli ve sağlam bir elektrikli bisiketlet. Ayrıca Bim markete piyasaya fiyatının çok daha altına geliyor. Sizin de ihtiyacınız varsa gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim.

Kaynak: cihazbilgi

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.