Skyjet 110 cc Benzinli Off Road ATV Alınır Mı ve Kullanıcı Yorumu

Ülkemizin en büyük üreticilerinden olan Skyjet’in 110 cc off road ATV modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Skyjet 110cc off road ATV kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Skyjet, Türkiye’nin en büyük motosiklet ve ATV üreticilerinden bir tanesidir. Geniş ürün yelpazesi ile dikkat çekmektedir. ATV konusunda oldukça başarılı bir markadır. ATV, araçları arazi sürüşlerinde çok yardımcı olan taşıtlardır. Gerek spor amaçlı gerekse iş amaçlı olarak en uygun ulaşım yolları arasındadır. Skyjet’in 110 cc motora sahip Braves modeli ise Bim marketlerde piyasa fiyatının çok daha ucuzuna satılabilmektedir.

Skyjet 110 CC Off Road ATV Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 110 cc hacminde hava soğutmalı, dört zamanlı ve tek silindirli motoru bulunuyor. elektronik ateşleme ve marş sistemine sahiptir. Ayrıca otomatik çekiş kontrol sistemi mevcuttur. 6.03 beygir güç ve 6.9 Nm tork güç üretmektedir. 12v 5 Ah akü ile çalışmaktadır. Maksimum 45 km/s hız yapabilmektedir. Yakıt deposu hacmi 2.2 litredir. Yakıt tüketimi 100 km’de 2.2 litredir.

Skyjet 110 CC Off Road ATV Kullanıcı Yorumu

Ben Nevşehir’de patates yetiştiriciliği yapıyorum. Evden tarlaya gitmek için sürekli traktör kullanmak zorunda kalıyordum. Çünkü sulak arazi olduğu için traktörden başka araçla ulaşımım imkansız. Ancak traktörün genelde başka işleri olduğundan ve yakıt tüketiminin fazla olmasından dolayı daha uygun fiyatlı ama işimi görecek bir araç almak istiyordum. Araştırma yaparken Bim markete geldiğini gördüğüm Skyjet 110 cc ATV aracını aldım. Gerçekten arazide çok güzel görüyor. Arkasına bazen 50 kiloluk yük yüklüyorum bana mısın demeden arazi yollarını tırmanıyor. Yağmur çamur demeden hiç zorlanmadan çıkıyor. Tekerleri dişli olduğu için tarlada asla gömülmüyor. Ayrıca arada sırada kamyonetin arkasına yükleyip Göreme’de safari ATV turu yapıyorum. Her alanda çok fazla işime yarıyor. Çarşıya giderken bunun dışında araç kullanmıyorum. Yakıt tüketimi çok düşük olduğu için bana çok büyük fayda sağladı.

Skyjet 110 CC Off Road ATV Alınır Mı?

ATV, arazi kullanımlarında çok fayda sağlayan bir araç. Ben yaklaşık 6 aydır kullanıyorum ve çok memnunum. Gitmediği yol çıkmadığı dere tepe yok. Ayrıca Bim markete piyasa fiyatının yarısına geliyor. Kesinlikle tavsiye ederim.

Kaynak: cihazbilgi

“Skyjet 110 cc Benzinli Off Road ATV Alınır Mı ve Kullanıcı Yorumu” üzerine bir yorum

  1. Motoru öldüremezsin keçi gibi tek kusuru küçük görünmesi ama ön lastiği çabuk bitiyor ve benim gibi her gün binerseniz o zaman tamirciye gidersiniz

    Yanıtla

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.