Sinbo SBS 4451 Dijital Baskül Alınır Mı ve Kullanıcı Yorumu

Türkiye’nin köklü markalarından bir tanesi olan Sinbo’nun SBS-4451 dijital banyo baskülü nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Sinbo SBS 4451 dijital baskül kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Herkesin kilosunu bilmesi gerekmektedir. Aşırı zayıflama ve aşırı kilolar sağlık açısından tehlikelidir. Eskiden kiloları ölçmek için mekanik tartı adı verilen aletler kullanılırdı. Ancak bunlarda tartım sırasında sapma olasılığı çok fazla olduğu için dijital tartılara geçildi. Böylelikle sadece kg cinsinden değil, insanlar gram olarak bile kilolarını ölçebiliyorlar. Dijital tartı olarak bilinen bu cihazlar çok farklı marka ve modellerde olabiliyor.

Sinbo SBS 4451 Dijital Baskül
Sinbo SBS 4451 Dijital Baskül

Sinbo ise ülkemizde uygun fiyatıyla uzun yıllardır satış yapan bir markadır. Bir evin içerisinde kullanılabilecek hemen her elektrikli küçük ev aletini üretmektedir. Dijital baskül modeli olan SBS 4451 model tartı ise uygun fiyatı üstün özellikleri ile dikkat çekiyor. Banyo baskülü olarak bilinen bu cihaz mutlaka her evde olması gereken cinste.

Sinbo SBS 4451 Dijital Baskül Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 1 ile 180 kg arasında tartım yapabilmektedir. tartı hassasiyeti 100 gramdır. Üst tarafı kaymaz ve dayanıklı temperli camdan yapılmıştır. 60×24 mm ebatlarında geniş ışıklı LCD ekranı vardır. 2 adet ince pil (AAA pil) ile çalışmaktadır. 20 saniye ağırlık gelmezse otomatik kapanmaktadır. Gösterge ekranında kalan pil seviyesini göstermektedir. Ayrıca sıcaklık göstergesi bulunmaktadır. Banyo gibi ıslak zeminlerde kaymayı engellemek için ayaklarında suda kaymaz tabanlar vardır.

Sinbo SBS 4451 Dijital Baskül Kullanıcı Yorumu

Ben fazla kilolarım nedeniyle mide ameliyatı oldum. Kilomu her gün hassas bir şekilde ölçmem gerekiyor. A101 markete indirimli olarak geldiğini gördüğüm Sinbo tartı aldım. Ben bu ürünü banyomda kullanıyorum. Hatta bazen altı bile ıslanıyor. Üstüne çıktığım anda tartmaya başlıyor. Pil ömrü yaklaşık 2-3 ay kadar gidiyor. Islak zeminde asla kaymıyor. Ayrıca ıslak ayaklarla üstüne bastığınız zaman yine kaymaz cam sayesinde güvenli oluyor. Üstünde ağırlık hissetmezse kısa sürede kendi kendine kapanıyor. Kilomu doğru bir şekilde gramına kadar gösteriyor.

Sinbo SBS 4451 Dijital Baskül Alınır Mı?

Parasına baktığınız zaman bu fiyata mekanik bile alamazken dijital tartı alıyorsunuz. Sinbo’nun ürünleri gerçekten fiyatına göre çok kaliteli oluyor. Fiyat performans açısından düşündüğünüz zaman çok kaliteli olduğunu göreceksiniz. Ayrıca A101 gibi marketlerde piyasa fiyatının bile altına geliyor. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Kaynak: cihazbilgi

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.