Kiwi KHB 4415 Çubuk Blender Alınır Mı ve Kullanıcı Yorumu

Türkiye’nin yerli markası olan Kiwi’nin KHB-4415 çubuk el blender’ı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kiwi KHB 4415 çubuk el blender kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Eskiden mutfakta bir şeyleri karıştırmak ve doğramak için kas gücüyle yorucu şekilde çalışılırdı. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte mutfak yardımcı aletler ortaya çıktı. Blender cihazları mutfakta kadınların yemek yaparken karıştırma ve doğrama işlerinde en büyük yardımcısı oluyor. Piyasada onlarca marka ve modelde blender bulunuyor. Özellikle çubuk blender daha derin yerlere uzandığı için daha fazla tercih ediliyor. Türkiye’nin yerli markalarından bir tanesi olan Kiwi’nin KHB 4415 model çubuk blender’ı ise üstün özellikleri ve uygun fiyatıyla dikkat çekiyor.

Kiwi KHB 4415 Çubuk Blender Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: Teknik Özellikleri: 300 W gücünde motoru bulunuyor. Bu motor doğrama ve çırpma konusunda çok etkili. Bir adet hız kademesi vardır. Çubuk uzantısı ve doğrama bıçakları paslanmaz çelikten yapılmıştır. Gövde tarafı plastik malzemeye sahiptir. 1 metre kablo uzunluğu ile geniş alanlarda çalışma imkanı sağlıyor. Parçalara ayrılabilmesi saklamasını kolaylaştırılıyor. Çelik kısımları bulaşık makinesinde yıkanabilir özelliktedir.

Kiwi KHB 4415 Çubuk Blender Kullanıcı Yorumu

Benim eşim yemeklerin içinde soğanı gördüğü zaman yemiyor. Bu yüzden yaptığım her yemeğin soğanlarını blenderdan geçirmek zorundayım. Ayrıca küçük bebeğim olduğu için meyve püresi yapmam gerekiyor. Asgari ücretle geçinen bir aile olduğumuz için blender almaya çok param yoktu. Araştırma yaparken A101 markete gelen Kiwi KHB4415 blender aldım. Daha kutusundan çıkardığım anda kaliteli yapısı dikkatimi çekti. Çubuk kısmı uzun olduğu için derin düdüklü tencerelere bile rahatlıkla sığıyor. Bir kaç saniye içinde çekmek istediğim ne varsa püre haline getiriyor. Hatta pişmiş soğanlar hiç görünmüyor. temizlemesi gayet basit. Tek tuşla parçalara ayrılabiliyor. Bıçakları uzun zamandır ve her gün kullanmama rağmen ilk gün gibi keskin.

Kiwi KHB 4415 Çubuk Blender Alınır Mı?

Blender fiyatlarına baktığınız zaman herkes istediği zaman alamaz. Ancak Kiwi gibi yerli markalar çok uygun fiyatlara kaliteli ürünler satıyor. Bu blender fiyatına dışarda bıçak bile vermiyorlar. Ben kullanıyorum ve çok memnunum. Fiyat performans açısından listede ilk sırada olmayı hak ediyor. Sizde almak isterseniz gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

Kaynak: cihazbilgi

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.