Sinbo 2970 Elektrikli Cezve Alınır Mı?

Türkiye’nin yerli elektronik eşya üreticisi Sinbo’nun SCM-2970 elektrikli çelik cezve modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Sinbo SCM 2970 elektrikli çelik cezve kullanıcı yorumu, inceleme ve özelliklerine yer vereceğiz.

Sinbo, Türkiye’nin en eski markalarından bir tanesidir. Günümüzde onlarca yerli marka daha yokken bile Sinbo düşük bütçeler için kaliteli ürünler üretiyordu. Pek çok elektronik eşya mağazasında ve marketlerde piyasanın en ucuz ürünlerini satmaktaydı. Bugün de adını hemen herkesin bildiği Sinbo uygun fiyatı, üstün özellikleri ve kalitesiyle dikkat çekmektedir. Günümüzde özellikle indirim marketlerde satılmaktadır. Sinbo’nun kalitesi ve özellikleriyle dikkat çeken modeli olan SCM-2970 model çelik elektrikli cezve modeli oldukça kullanışlıdır.

Sinbo 2970 Elektrikli Çelik Cezve Nasıl ve Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 700 w ısıtma gücüne sahiptir. Paslanmaz çelikten gizli rezistans sistemi kullanılmıştır. Çift taraflı doldurma ağzı sayesinde çok kullanışlıdır. Saklama sırasında yer kaplamasın diye tutma kolu çıkartılabilmektedir. Aşırı ısınmaya karşı otomatik kapanma özelliği vardır. Ayrıca susuz çalışmaz özelliği de mevcuttur. Güç ışığı ve açma kapama düğmesi mevcuttur. 320 ml su kapasitesi sayesinde 4 fincan kahve yapabilmektedir.

Sinbo 2970 Elektrikli Çelik Cezve Kullanıcı Yorumu

Ben ve eşim kahveyi çok tüketiyoruz. Normalde ocak üstü bildiğimiz cezvede kahve yapıyordum. Ancak taşma gibi şeylerden artık bıktığım için elektrikli cezve almaya karar verdim. Araştırma yaparken A101 markete indirimli olarak geldiğini gördüğüm Sinbo elektrikli cezveyi gördüm ve aldım. Aslında büyük bir beklentim yoktu ama beklediğimden daha kaliteli çıktı. 4 kişi için yeterli seviyede kapasitesi var. Ayrıca normal cezvede yapmış gibi kahve yapıyor. Ben bu cihazı bebeğimin mamasına su ısıtmak için de kullanıyorum. Ayrıca tek bardaklık sıcak su ihtiyacım olduğunda falan kettle yerine bunu kullanıyorum. Dökme ağzının çift taraflı olması çok güzel olmuş. Ters doldurmalarda yere dökülmesine engel oluyor. Ben bir yıldan uzun süredir kullanıyorum asla paslanma gibi şeyler olmadı. Ayrıca su ne kadar kaynarsa kaynasın tutma kulpu ısınmıyor.

Sinbo 2970 Elektrikli Çelik Cezve Alınır Mı?

bu cihazı almadan önce elektrikli cezve fiyatlarına bakmanızı tavsiye ederim. Bu paraya bırakın elektrikli cezveyi normal ocak üstü cezve bile alamazsınız. Parasına göre oldukça kaliteli ve güzel bir ürün. Fiyat performans açısından değerlendirecek olursak gönül rahatlığıyla alınabilecek bir ürün.

Kaynak: cihazbilgi

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.