Kiwi KTM-2907 Çay Makinesi Alınır Mı?

Ülkemizin son yıllarda adını sıklıkla duyurduğu markalarından bir tanesi olan Kiwi’nin KTM 2907 model elektrikli çay makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kiwi KTM-2907 çay makinesi kullanıcı yorumu, inceleme ve özelliklerine yer vereceğiz.

Son zamanlarda yerli elektronik eşya üreticileri Türkiye pazarında daha çok yer almaya başladılar. Çünkü yerli ve milli kaynaklarla üretilen cihazlar hem kaliteli olurken hem de ucuz oluyorlar. Bu markaların başında Kiwi gelmektedir. Kiwi, A101, Bim ve Migros gibi marketlerde çok uygun fiyatlarla kaliteli ürünler satmaktadır. Kiwi çay makinesi konusunda da oldukça başarılıdır. Önceleri insanlar çay yapmak için ocak üstüne konulan çaydanlıklar kullanırken artık elektrikli hal aldılar. Çünkü elektrikli çay makineleri hem güvenli hem de kullanımı kolay cihazlardır. Kiwi’nin KTM-2907 elektrik çay makinesi ise üstün özelliklerine rağmen uygun fiyatı ile dikkat çekiyor.

Kiwi KTM-2907 Çay Makinesi Nasıl ve Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 2000 W gücünde ısıtma kapasitesi bulunuyor. 1.8 litre alt su ısıtıcı, 0.9 litre demlik kapasitesi bulunuyor. Yine alt tarafında ısıya dayanıklı plastik, üst tarafında ise cam demlik kullanılmıştır. Paslanmaz çelikten çay süzgeci vardır. Otomatik kapanma ve susuz çalışmayı engelleme emniyeti mevcuttur. Alt tarafında kablo sarma bölgesi bulunuyor. Tam dolu suyu 8 dakikada kaynar hale getirmektedir. Isıtıcı rezistansları gizli ve paslanmaz çelikten yapılmıştır. Alt tabanında kaymayı engelleyici kaplama bulunuyor. Su ısıtıcı (kettle) olarak kullanılabilmesi için özel tasarlanmış kapağı vardır. Su dökme ağzı damlamayı önleyici tasarıma sahiptir.

Kiwi KTM-2907 Çay Makinesi Kullanıcı Yorumu

Ben ve eşim emekli olduğumuz için akşama kadar çay tüketiyoruz. Artık ilerleyen yaşım ocakta çaydanlığı açık unutmama neden oluyordu. Bu yüzden artık daha güvenli olduğunu düşündüğüm elektrikli çay makinesi almak istiyordum. Ancak emekli maaşıyla alabileceğin ürün çok kısıtlıydı. Tam bu sırada A101 markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Kiwi KTM-2907 model çay makinesini aldım. Gerçekten çok kaliteli ve özellikli bir ürün. Suyu doldurduktan sonra kısa sürede kaynar hale getiriyor. Sıcak tutma özelliği sayesinde saatlerce sıcak çay içebiliyoruz. Zaten su ısıtıcım bozulmuştu. Artık su ısıtıcı olarak bunu kullanıyorum. Kesinlikle çok kaliteli ve güvenli bir cihaz. Bir kaç kez unutup içinde su olmadan çalıştırma düğmesine bastım. Ancak çalışmadı ve bu beni çok mutlu etti. Bardaklara doldururken asla yere dökülme yapmıyor. Ayrıca demliğini temizlemek çok kolay. Ben bulaşık makinesinde bile yıkıyorum.

Kiwi KTM-2907 Çay Makinesi Alınır Mı?

Çay makinesi fiyatlarını incelediğiniz zaman neredeyse bir servet değerinde olduğunu göreceksiniz. Benim gibi emekli maaşı veya asgari ücretle geçinenler için ulaşması zor ürünlerdir. Ancak Kiwi gibi markalar bizim böylesine cihazlara sahip olmamıza olanak sağlıyor. Fiyat performans açısından düşünüldüğünde oldukça kaliteli ve güzel bir cihaz. Ayrıca çok şık bir tasarımı var. Kesinlikle bu paraya alabileceğiniz en iyi elektrikli çay makinesi diyebiliriz.

Kaynak: cihazbilgi

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.