SEG CM 710 7 KG Çamaşır Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, İnceleme, Özellikleri ve Fiyatı

Türkiye’nin yerli beyaz eşya üreticisi SEG’in CM 710 model çamaşır makinesi nasıl ve alınır gibi sorulara yanıt arayacağız. Ayrıca SEG CM 710 çamaşır makinesi kullanıcı yorumu, inceleme, teknik özellikleri ve fiyatı hakkında bilgiler vereceğiz.

2000’li yılların yarısından sonra Türkiye’nin büyük beyaz eşya üreticileri yan markalar kurmaya başladı. Burada amaç kaliteli cihazları daha ucuza satarak sürümden kazanma isteğiydi. Bu konuda SEG, Vestel’in yan markası olarak kurulmuştur. Zaten Vestel’den böyle bir atılım gören Arçelik gibi markalar aynı yolu takip etmiştir. SEG beyaz eşyaları uygun fiyatı ve üstün özellikleri ile dikkat çekmektedir. Vestel fabrikalarında üretilen SEG, çamaşır makinesi konusunda ciddi bir aktördür.  Bu konuda 7 kg yıkama kapasitesine sahip olan SEG CM-710 model çamaşır makinesi küçük ailelerin imdadına yetişiyor.

SEG CM 710, 7 KG Çamaşır Makinesi Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Teknik Özellikleri: Dijital kontrol paneline sahiptir. A sınıfı enerji tüketim değeri bulunuyor. Tam sıkma sırasında 78 desibel ses çıkartmaktadır. Maksimum 7 kg yıkama kapasitesi bulunuyor. Beyaz renkte üretilmiştir. Maksimum 1000 devir sıkma hızı vardır. Devir başına 10 lt su tüketmektedir.

SEG CM 710 7 KG Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumu

Evime bir çamaşır makinesi almak istiyordum. Bu sebeple araştırma yapıyorum ama çok fazla bir param yoktu. Zaten asgari ücretle geçindiğim için alabileceğim en iyi f/p çamaşır makinesini almalıydı. A101 markete indirimli olarak geldiğini gördüğüm SEG CM710 model çamaşır makinesini aldım. Evde küçük çocuğum olduğu için sürekli çalıştırmam gerekiyor. Bazen günde 3 defa bile açtığım oluyor. Yaklaşık 2 yıldır kullanıyorum ve sorunla karşılaşmadım. 1000 devir sıkma yaptırdığımda çamaşırları neredeyse kurumuş halde nemli şekilde veriyor. Ayrıca iç çamaşırların lastiklerini bozmuyor. Bazen geceleri çalıştırmak zorunda kalıyorum. Öyle çok bir sesi yok. Sadece en son hız sıkma yaparken hafif bir uğultu var.

SEG CM 710 7 KG Çamaşır Makinesi Alınır Mı?

SEG’in zaten öyle premium markayım gibi bir iddiası yok. Ancak herkesi çok az para ile sıfır beyaz eşya sahibi ediyor. Fiyat performans açısından baktığınız zaman oldukça güzel ve alınabilir bir çamaşır makinesidir. Ayrıca ürettiği cihazlar oldukça uzun ömürlüdür. Benim gibi dar gelirli yani asgari ücret ve emekli maaşıyla geçiniyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum.

SEG CM 710 Çamaşır Makinesi Teknik Özellikleri
Yıkama Kapasitesi 7 KG
Maksimum Sıkma Devri 1000 d/dk
Program Sayısı 4
Programlar Pamuklu
Sentetik
Hassas
Karma
Yıkama Ses Seviyesi 58 dB
Sıkma Ses Seviyesi 76 dB
Enerji Sınıfı A++
En Uzun Yıkama Süresi 100 Dakika
Kontrol Paneli LCD Dijital
Garanti Süresi 2 Yıl

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.