SEG CM 1012 10 KG Çamaşır Makinesi Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, Fiyatı ve Özellikleri

Türkiye’nin yerli beyaz eşya üreticilerinden bir tanesi olan SEG’in 10 kg kapasiteli CM 1012 model çamaşır makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca SEG CM 1012 çamaşır makinesi kullanıcı yorumu, teknik özellikleri, inceleme ve fiyatı hakkında bilgi vereceğiz.

Türkiye’de onlarca marka ve modelde çamaşır makinesi satılıyor. Çamaşır makinelerine baktığınız zaman aralarında çok yüksek fiyat farklarının olduğunu göreceksiniz. Bunun sebebi ise genelde marka farkından kaynaklanıyor. SEG ise Vestel çatısı altında üretim yapan kaliteli bir markadır. Uzun yıllardır ülkemizde alt gelir grubuna sahip kişilere hitap etmektedir. SEG’in 10 kg kapasiteli CM-1012 model çamaşır makinesi üstün özellikleri, kalitesi ve uygun fiyatı ile dikkat çekiyor.

SEG CM 1012 10 KG Çamaşır Makinesi Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 1200 devir ile oldukça performanslı sıkma yapmaktadır. A-G aralığında A+++ sınıfı enerji tüketimine sahiptir. 10 kg çamaşır yıkama kapasitesi sayesinde geniş ailelerin bile ihtiyacını rahatlıkla görebilir. Analog ayarlanabilir 15 farklı yıkama programına sahiptir. Çocuk kilidi sayesinde oldukça güvenlidir. Yıkama sırasında 58 desibel, tam sıkma sırasında ise 76 desibel ses çıkartmaktadır. Bu makine 2 yıl boyunca Vestel garanti servisi güvencesindedir.

SEG CM 1012 Çamaşır Makinesi Teknik Özellikleri
Yıkama Kapasitesi 10 kg
Maksimum Sıkma Devri 1200 Devir
Çocuk Kilidi Var
Program Sayısı 15
Dijital Gösterge Var
Program Ayarı Analog
Enerji Sınıfı A+++
Kalınlığı 58.2 cm
Yüksekliği 84.5 cm
Genişliği 59.7 cm
Yıkama Ses Seviyesi 58 dB
Sıkma Ses Seviyesi 75 dB

SEG CM 1012 10 KG Çamaşır Makinesi Kullanıcı Yorumu

Uzun yıllar boyunca Vestel çamaşır makinesi kullandım. Ancak yaklaşık 20 yılın sonunda artık değiştirmem gerekiyordu. Bu sebeple yine Vestel almak istiyordum. Ancak param o kadarına yetmiyordu. Araştırma yaparken A101 markete çok indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Seg cm 1012 model çamaşır makinesini aldım. Satın aldıktan bir gün sonra servis evime kurdu. İlk kullanım sonrasın bu kadar kaliteli ve güzel olabileceğini ben bile düşünmemiştim. Çok harika çamaşır makinesi. Tam devir sıkma yaptıktan sonra çamaşırları neredeyse kurumuş halde veriyor. Sonunda hafif nemli bir halde kalıyor. Beyazları yıkarken lastiklerini esnetmiyor. Renklilerde çok başarılı iş çıkartıyor. Deterjan haznesine konulan tozu sonuna kadar tertemiz alıyor. Haznede deterjan kalıntısı asla olmuyor. Çalışırken sesini duymanız çok zor. Sıkma sırasında bile öyle rahatsız edici sesi gelmiyor.

SEG CM 1012 10 KG Çamaşır Makinesi Alınır Mı?

SEG markasına herkes ön yargılı davranıyor. Ama sandığınız gibi olmadığını kesinlikle bilin. Ben 6 kişilik bir aileyim. Hatta iki tane çocuğum olduğu için çok fazla çalıştırıyorum. Bazen günde 3 defa çalıştığı oluyor. 1 yıldan uzun süredir kullanıyorum ve bir sorun yaşamadım. Kesinlikle alınabilecek kaliteli makinelerden bir tanesi. Fiyat performans ürünü olarak baktığınız zaman en iyi çamaşır makineleri arasında yer alıyor. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.