Aprilla AHS 2026 Saç Düzleştirici Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, İnceleme, Özellikleri ve Fiyatı

Türkiye’de uygun fiyatlı ve kaliteli cihazlar satan Aprilla’nın AHS 2026 model saç maşası incelemesi yapacağız. Ayrıca nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Son olarak Aprilla AHS2026 saç düzleştirici kullanıcı yorumu, özellikleri ve fiyatına bakacağız.

Kadınların en ihtiyaç duyduğu cihazlardan bir tanesi saç şekillendiricilerdir. Çünkü kısa sürede kadınlara istedikleri şekilde saç yapmalarına imkan sağlar. Ayrıca düzleştirmek istedikleri zamanda bu cihazları kullanırlar. Piyasada yüzlerce marka ve modelde saç düzleştiriciler bulunmaktadır. Ancak fiyat farklılıkları çok fazladır. Bu konuda Türkiye’de uygun fiyata kaliteli cihazlar satan Aprilla’nın AHS 2026 model saç düzleştiricisi dikkat çekiyor.

Aprilla AHS 2026 Saç Düzleştirici Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: 230 derece sıcaklığa kadar çıkabilmektedir. Otomatik kapanma özelliği olmaması kötü olmuş. Seramik ısıtıcı plakalarına yer verilmiştir. Isıtıcı kaplamaları değiştirilebilmektedir. Ayrıca kilitlenebilir olması sebebiyle oldukça güvenlidir. 45 W güce sahiptir. Üst tarafında 360 derece dönebilen kablosu ve asma halkası mevcuttur. Güç ışığı ile çalışıp çalışmadığını kontrol edebiliyorsunuz.

Aprilla AHS 2026 Saç Düzleştirici Kullanıcı Yorumu

Ben asgari ücretle çalışan bir kadınım. Ayrıca dalgalı saçlara sahip olduğum için sürekli düzleştirme ihtiyacı duyuyorum. Bu sebeple kendime bir saç düzleştirici almak istiyordum. Çünkü fön makinesi ile çok fazla zaman alıyordu. A101 markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Aprilla AHS 2026 saç düzleştirici aldım. Sabah duş aldıktan sonra prize taktığımda bir kaç saniye içerisinde ısınıyor. Saçlarımı asla yakmıyor. Sıcaklığının ayarlanabilir olması benim için avantaj. Bazen ince telli saçlara sahip kız kardeşim kullanıyor. Plakaları saçın üstünden bir kaç defa geçince dümdüz yapıyor. Canım isterse başlığını değiştirip şekillendirici olarak kullanabiliyorum. Ucunda askı aparatı olması kullanırken bırakmanız gerektiğinde yardımcı oluyor.

Aprilla AHS 2026 Saç Düzleştirici Alınır Mı?

Aprilla adını daha önce duymamış olabilirsiniz. Ancak emin olun kendinden 2 kadar daha pahalı saç düzleştiricilerden hiçbir kalır yanı yok. Ben 1 yıldır kullanıyorum ve çok memnunum. A101 marketlerde piyasa fiyatının bile çok altında satılabiliyor. Benim gibi dar gelirliler için gönül rahatlığıyla alınabilecek bir cihaz. Ben bu saç düzleştiriciyi kesinlikle tavsiye ediyorum.

Aprilla AHS 2026 Saç Düzleştirici Özellikleri
Güç 45 Watt
Plaka Tipi Seramik
Plaka Boyutu 25X120 mm
Dönebilen Kablo Var  – 360° Derece
Asma Halkası Var
Maksimum Sıcaklık 230 °C
Isınma Süresi 45 Saniye
Kilitlenebilir Plaka Var
Çalışma Voltajı 220-240V
Frekans 50-60 Hz
Garanti Süresi 2 Yıl

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.