HP 516 AIO Tanklı Yazıcı Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, İnceleme, Özellikleri ve Fiyatı

Dünyanın en büyük bilgisayar ve sarf malzemeleri üreticisi HP’nin 516 AIO yazıcı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca HP 516 AIO tanklı yazıcı kullanıcı yorumu, inceleme, teknik özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi vereceğiz.

Bilgisayardan çıktı almak için eskiden kırtasiyelerden yardım alınırdı. Ancak çıktı fiyatları belirli bir noktadan sonra üzücü olabiliyor. Özellikle öğrenciler sürekli çıktı alma ihtiyacı duyduğundan kendilerine ait bir printer almaları ekonomik olarak daha faydalı olacaktır.

Dünyada satılan yazıcıların büyük kısmının üreticisi HP markasıdır. Çünkü HP, dünyanın en büyük bilgisayar ve bileşenlerini üreten markadır. Bu konuda Bim marketlerde çok uygun fiyata satılan modeli olan HP 516 AIO tanklı yazıcısı kişisel kullanımlar için çok ideal bir ürün olarak karşımıza çıkıyor.

HP 516 AIO Smart Tanklı Yazıcı Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: HP smart tank yazıcı kartuş gerektirmediği için çok daha fazla sayfa almanıza olacak sağlar. Wi-fi ile uzaktan bağlantı yapılabilmektedir. Tek mürekkep tankı ile 18 bin sayfa siyah beyaz, 8 bin sayfa renkli çıktı alabilirsiniz. Tankını değiştirmek tek düğme ile çok kolaydır. Mürekkep kutuları kolaylıkla yeniden doldurulabilmektedir. 1200 DPI tarama çözünürlüğü bulunuyor. Cihazın ağırlığı 5 kilogramdır. Dakikada 11 yaprak siyah beyaz, 5 sayfa renkli çıktı alabiliyor. Windows 10, 8.1.8, Windows Vista, Windows XP SP3 sürümleri ile OS X V10.10, Yosmite, OS X v10.11 el captian ve macOS Sierra v10.12, Linux OS işletim sistemleriyle uyumludur.

HP 516 AIO Smart Tanklı Yazıcı Kullanıcı Yorumu

Kızım ilkokul 4. sınıfa gidiyor. Öğretmen her gün whatsapp grubundan fotokopi çıktı almamızı ve yapmamızı istiyordu. Ben akşamın bir vakti elimde flaş bellek ile kırtasiye kırtasiye geziyordum. Ayrıca çıktı fiyatları çok pahalıydı. Bende bu yüzden eve bir yazıcı alma kararı verdim. Günlük 3-4 sayfa çıktı alacağımız için bize yetecek bir cihaz arıyordum. Bu sırada Bim markete aktüel ürün olarak geldiğini gördüğüm HP yazıcıyı gördüm. Biraz araştırdıktan sonra gayet güzel olduğunu fark ettim. Eve getirdim kısa ve basit bir kurulum aşamasından sonra kullanılabilir hale geldi. Siyah beyaz çıktıları çok hızlı veriyor. Renkli baskılarda gayet yüksek çözünürlüklü ve kaliteli çıktılar veriyor. Mürekkebi bittiği zaman kolay temin ediliyor. Bu tür cihazlarda sarf malzemelerinin kolay bulunabilir olması büyük etken oluyor.

HP 516 AIO Smart Tanklı Yazıcı Alınır Mı?

Özellikle öğrenciler için çıktı almak zorunlu oluyor. Bunun için evinizde bir yazıcı bulundurmanız sizin faydanıza olacak. HP bu konuda dünyanın en iyi markalarından bir tanesi. Eğer alacaksanız böyle çok bilindik markaların cihazlarını tercih etmelisiniz. Zaten Bim markete piyasa fiyatının bile çok daha altına geliyor. Kesinlikle herkese tavsiye edebileceğim bir yazıcı.

HP 516 AIO Tanklı Yazıcı Teknik Özellikleri
Tarama Çözünürlüğü 1200 DPI
Fotoğraf Basabilme Var
Kağıt Tipi A4
Siyah Beyaz Baskı Hızı Dakikada 11 Sayfa
Renkli Baskı Hızı Dakikada 5 Sayfa
Ağırlığı 5 kg
Kağıt Kapasitesi 100 Adet (A4)
Dijital Ekran Var (Tek Satır LCD)
USB Takabilme Var
Tarayıcı Özelliği Var
Renkli Tarama Var
Wifi Özelliği Var
Kartuş Toner Sayısı 4 Adet
Çift Taraflı Yazdırma Yok
Renkli Baskı Kalitesi 4800 x 1200 DPI
A3 Kağıt Baskı Yok
Kullanıcı Sayısı 3
Fotokopi Özelliği Var
Garanti Süresi 24 Ay

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.