Range Rematrix Dikey Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, İnceleme ve Teknik Özellikleri

Son zamanlarda adını duyurmaya başlayan markalardan bir tanesi olan Range’nin Rematrix kablolu dikey süpürgesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Range Rematrix dikey kablolu süpürge kullanıcı yorumları, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Elektrikli süpürge artık her evin olmazsa olmaz ihtiyaçlarından bir tanesidir. Eskiden insanlar çeşitli kuru otları sıkıştırarak yerleri süpürürdü. Ancak bu hem yorucu olurken hem de temizliği tam yapmıyordu. Sanayi gelişiminden sonra süpürgelerde elektronik hale geldiler. Artık o kadar gelişmiş bir hal aldılar ki, siz evde yokken bile kendi kendine temizlik yapabiliyorlar. Piyasada çok farklı kullanım amaçları için süpürgeler bulunurlar. Dik süpürgeler ise son yıllarda bir hayli popüler olmaya başladılar. Pratik ve hafif olmaları kadınların temizlik konusunda zorlanmamasını sağlıyor. Piyasada çok farklı marka ve modellerde dikey elektrik süpürgeleri bulunuyor. Bunlardan bazıları çok pahalı iken bazıları uygun fiyatlı olabiliyor. Bir ürünün ucuz olması onun kalitesiz olduğu anlamına gelmez. Range markası Türkiye’de satış yapan uygun fiyatlı ama bir o kadar kaliteli ürünler üreten markasıdır. Ev elektroniği konusunda onlarca ürün çeşidine sahiptir. Bunlardan bir tanesi de Range Rematrix kablolu dikey süpürge modelidir. A101, Bim ve Şok gibi marketlerde çok fazla görülen bu markanın ürünleri muadillerine göre çok daha ucuz fiyatlıdır.

Range Rematrix Kablolu Dikey Süpürge Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 650 W motor gücü ile en performanslı dikey süpürgelerden bir tanesidir. 1 litre toz haznesi sayesinde uzun süre kullanım imkanı sağlıyor. En yüksek hızda çalışırken 76 desibel ses çıkartmaktadır. Hepa filtresi sayesinde oldukça sağlıklıdır. 5 metre kablosu ile çok büyük ve uzun alanlarda süpürme yapabiliyorsunuz. Tekerlekli üçgen başlığı ile dip köşe demeden her yerde kolaylıkla süpürme işlemi yapılabiliyor. Ayrıca kutusundan çıkan ince dar başlık sayesinde koltuk ve minder araları süpürülebilir. Ürünün ağırlığı 2 kilogram olduğu için taşıması çok kolaydır. Ergonomik tutma sapı elinizi yormaz.

Range Rematrix Kablolu Dikey Süpürge Kullanıcı Yorumu

Evde 3 tane çocuk olduğundan kirlenmesi çok oluyor. Sürekli büyük süpürgeyi çıkartmak benim için artık eziyet gibi geliyordu. Bu yüzden daha pratik olan dikey süpürge almak istiyordum. Ancak fiyatları çok olduğu için bir türlü alamıyordum. Tam bu sırada A101 markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Range Rematrix dik süpürgeyi gördüm ve aldım. Range markasını daha önce hiç duymamıştım. Ancak ürünü daha kutusundan çıkarttığımda kaliteli yapısı dikkatimi çekti. Emiş gücünün bu kadar iyi olabileceğini tahmin etmemiştim. Halı üstünde, sert zeminde ve laminant üstünde en ufak bir toz tanesi kalmayacak şekilde süpürüyor. Büyük toz haznesi sayesinde uzun süre kullanabiliyorum. Zaten toz haznesini değiştirmek tek düğmeye basarak olduğu için çok kolay.  Saklama konusunda da çok iyi. Çok yer kaplamadığı için her yerde saklayabiliyorum. Çok sesli çalışmıyor. Bazen çocuklar uyurken açmak zorunda kalıyorum. Üçgen başlığı çok iyi tasarlanmış. Köşelerde ve sandalye aralarında güzel iş çıkartıyor.

Range Rematrix Kablolu Dikey Süpürge Alınır Mı?

Kullanım kolaylığı açısından muhakkak her evde bulunması gerektiğini düşünüyorum. Hele evinizde küçük çocuk varsa sürekli temiz tutmak zorundasınız. Çünkü yerde bulduğu küçük parçaları ağzına atabiliyor. Ben büyük süpürgeden artık yorulduğum için dikey süpürge alma ihtiyacı duydum. Range daha önce hiç duymadığım için çok iyi çıkacak sanmıyordum. Ancak uzun süredir kullanıyorum ve benim işimi fazlasıyla görüyor. Fiyat performans açısından alınabilecek en iyi dikey süpürge modellerinden bir tanesi. Ayrıca beklediğimden daha kaliteli çıktı. Gönül rahatlığıyla tercih edebileceğininiz bir dik süpürge.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.