Polosmart Connect PSC04 Smart Tartı Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, İnceleme ve Özellikleri

Türkiye’nin yerli küçük ev aletleri ve elektronik ürünler üreten markası olan Polosmart’ın akıllı tartı baskül modeli olan smart PSC04 nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Polosmart Connect PSC04 smart tartı kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Baskül yani tartı her evde mutlaka bulunması gereken cihazlardan bir tanesidir. İnsanlar vücut kilolarının ne kadar olduğunu öğrenmek isterler. Çünkü aşırı kilo aldıkları zaman bir şeylerin ters gideceğini bilirler. Bu yüzden uzun yıllardır kişisel tartılar satılmaktadır. Gelişen teknoloji ile birlikte tartı özellikleri de değişmiştir. Artık tartı modelleri de akıllı olmuş durumdalar. Bunlara smart tartı adı verilmektedir. Piyasada çok fazla marka ve modelde tartı bulunmaktadır. Ancak bir çoğu çok pahalıdır. Polosmart gibi yerli markalar çok kaliteli ve üstün özellikli tartıları uygun fiyatlarla satabilmektedir. Polosmart’ın teknolojik tartı modeli olan PSC04 Connect modeli hemen her özelliği bünyesinde bulandırmasına rağmen oldukça uygun fiyatlıdır.

Polosmart Connect PSC04 Smart Tartı Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: Bu akıllı baskül modeli 2 adet kalem pil ile çalışmaktadır. 3-180 kg arasında ağırlık ölçebilme özelliği vardır. 5 ile 35° derece arasında çalışabilmektedir. OKOK uygulamasını yükleyerek bluetooth ile telefon kontrolü imkanı sağlamaktadır. Android 4.0 ve İOS 7.0 ve üstü işletim sistemi sürümleriyle uyumludur. Yağ yüzdesi, kemik ağırlığı, su yüzdesi, BMR ve BMI ölçümleri yapabilmektedir. Ayrıca obezite ve kas yüzdesi ölçümü de yapabilmektedir.

Polosmart Connect PSC04 Smart Tartı Kullanıcı Yorumu

Ben daha önce obezite nedeniyle mide ameliyatı oldum. Ayrıca şeker ve kalp rahatsızlığım olduğu için kilolarımı kontrol altında tutmam gerekiyordu. Bir emekli maaşı ile geçindiğim için uygun fiyatlı olması gerekiyordu. Araştırma yaparken adı çok duyulmuş markaların tartılarının neredeyse bir servet kadar olduğunu görüyordum. Her gün eczaneye gidip tartılıp gelmek zorunda kalıyordum. Ancak bir gün Bim markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Polosmart Connect PSC04 yağ ölçer akıllı bluetooth tartı baskül modelini aldım. İhtiyacım olan her özelliğe sahip. Telefon uygulamasını indirdikten sonra kolayca telefon ile tartıyı birbirine bağladım. Kilo ölçümlerin arasındaki farkı göstermesi çok iyi oluyor. Yağ endeksini falan tam şekilde gösteriyor. 2 adet kalem pil taktım 6 aydır kullanıyorum daha bitmedi. Ölçüm değerleri kendi LED ekranında gösteriyor. Islak zeminde kullanıyorum bir şey olmuyor. Suya gayet dayanıklı bir cihaz. Alt tabanı fayans üzerinde kaymıyor. Kaymaz tabanlara sahip bir yapısı var.

Polosmart Connect PSC04 Smart Tartı Alınır Mı?

Eğer evde sizin de bir baskül ihtiyacınız varsa ki her evde muhakkak olması gerekir. Polosmart’ın bu cihazını gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Fiyat performans açısından çok üstünde ve kaliteli bir ürün. Siz ucuz olduğuna bakmayın. Kendinden 10 kat daha fazla paraya satılan tartılardan hiçbir kalır yanı yok. Kesinlikle tavsiye ediyorum.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.