Polosmart PBS501 Saç Düzleştirici Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, İnceleme ve Özellikleri

Türkiye’nin yerli markası olan Polosmart’ın PBS501 model saç düzleştirici modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Polosmart PBS501 saç düzleştirici kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Özellikle çalışan kadınların en büyük ihtiyaçlarından bir tanesi olan saç düzleştiricinin piyasada onlarca marka ve modeli bulunmaktadır. Hemen her markanın saç düzleştirici modeli bulunuyor. Ancak bunlarda genelde çok pahalı oluyorlar. Polosmart gibi yerli markalar ise insanlara ihtiyacı olan elektronik ürünlere uygun fiyatla sahip olabilme imkanı sağlıyor. Eskiden saç düzleştirmek için kadınlar saatlerce uğraşırken artık bu iş için özel üretilen saç düzleştirici maşalar ile bir dakikada yapabiliyorlar. Polosmart’ın PBS501 model saç düzleştiricisi Bim marketlerde çok uygun fiyata satılmaktadır.

Polosmart PBS501 Saç Düzleştirici Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: Siyah renkte üretilen bu saç düzleştiricide seramik kaplamalı plakalar bulunuyor. İki farklı sıcaklık ayarı vardır. Güvenli saklama için seyahat çantası çıkmaktadır. Maksimum 200° derece sıcaklıkta çalışabiliyor. Kablosu 1 metre uzunluğunda olup 360 derece dönebilmektedir. Güç ışığı ve düğmesi vardır. Oldukça sağlam ve kaliteli bir yapısı vardır.

Polosmart PBS501 Saç Düzleştirici Kullanıcı Yorumu

Benim saçlarım dalgalı ve çoğu zaman düzleştirmek için saatlerce uğraşıyordum. Ne zamandır kendime bir saç düzleştirici almak istiyordum. Anca asgari ücret ile geçindiğim için bir türlü paramı denk getiremiyordum. Bu sırada Bim markete aktüel ürün olarak geldiğini gördüğüm Polosmart PBS501 saç düzleştirici cihazını aldım. Fişe taktıktan bir kaç saniye sonra tamamen ısınmış oluyor. Plakaları asla yakma yapmıyor. Islak kullanımlar için uygun. Kullanım sırasında elimden bırakmam gerektiğinde askı aparatıyla duvara asıyorum. Saçlarımda en ufak bir yanma falan olmuyor. Sıcaklık ayarı olması saç tipine göre kullanmanıza imkan sağlıyor. Ben her gün muhakkak çalıştırıyorum ve bir sorun yaşamadım.

Polosmart PBS501 Saç Düzleştirici Alınır Mı?

Bu paraya bırakın saç düzleştiriciyi tarak bile alamazsınız. Ancak polosmart bize kaliteli bir cihaza uygun fiyata ulaşma imkanı sağlıyor. Fiyat performans açısından çok kaliteli bir cihaz. Benim gibi kalın telli ve dalgalı saçlarda bile oldukça etkili. Sizde benim gibi düşük gelirli iseniz gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.