Aprilla AEP 7817 Epilatör Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, İnceleme ve Özellikleri

Türkiye’nin yerli markası olan Aprilla’nın AEP 7817 model epilasyon cihazı nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Aprilla AEP 7817 şarjlı epilatör kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Epilatör kadınların en çok ihtiyacı olan cihazlardan bir tanesidir. Kıl ve tüy temizliği için oldukça ideal makinelerdir. Piyasada çok fazla marka ve modelde epilasyon aleti bulunmaktadır. Bunlar genelde hiç ucuz cihazlar değillerdir. Ancak bazı markaların ürünleri kaliteli olmasının yanı sıra oldukça ucuzdur. Aprilla’da bu markalardan bir tanesidir. A101, Bim ve Migros gibi marketlerde çok fazla ürünlerini gördüğümüz Aprilla’nın AEP 7817 epilatör cihazı uygun fiyatı ve özellikleri ile dikkat çekiyor.

Aprilla AEP 7817 Epilatör Nasıl ve Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 3.2 V gücünde motoru bulunuyor. 2 kademeli hız ayarı bulunmaktadır. 0.5 mm’ye kadar tüyleri alabilmektedir. Bikini bölgesi ve koltuk altı için ideal kullanımı vardır. 600 mAh batarya kapasitesi ile 2 saat aralıksız çalışabiliyor. USB Type-C şarj girişi yeri bulunmaktadır. Arkasında kullanım sırasında asmak için askı kancası bulunuyor. Kutusundan 1, 2, 5 ve 7 mm kılavuz tarakları ve başlıkları çıkmaktadır. Ayrıca şarj kablosu ve temizleme fırçası yine kutusundan çıkıyor.

Aprilla AEP 7817 Epilatör Teknik Özellikleri
Motor Gücü 3.2 V
Hız Ayarı 2 Kademe
Batarya Kapasitesi 600 mAh
Şarj Girişi USB Type-C
Çalışma Süresi 2 Saat
Temizleme Fırçası Var
Minimum Tüy Alma Boyu 5 mm
Kıl Alma Türü Cımbız Disk
1 mm
2 mm
5 mm
7 mm
Garanti Süresi 24 Ay

Aprilla AEP 7817 Epilatör Kullanıcı Yorumu

Beyaz tenli olduğum için en ufak tüyler bile simsiyah görünüyor. İş yerinde kıllı kollarla falan gezmek pek hoş olmuyor. Bu yüzden kendime bir epilatör almak istiyordum. Ancak asgari ücret aldığım için bu kadar param yoktu. Bu sırada A101’e indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Aprilla AEP7817 model şarjlı epilatör aldım. Aslında çok bir beklentim yoktu. Ancak kullandıkça ne kadar kaliteli ve özellikli olduğunu anladım. Koltuk altı ve bikini bölgesi gibi kalın kılların olduğu yerlerde bile çok başarılı. Ayrıca cımbız gibi dik çektiği için acıtmıyor. Asla yolma gibi şeyler olmuyor. Çalışması sırasında çok fazlaz titremiyor. Tam şarj ettikten sonra bir kaç defa kullanıyorum. Şarjlı olması seyahatlerde ve tatillerde yanımda getirmeme olanak sağlıyor. 1 yıldan uzun zamandır neredeyse her gün çalıştırıyorum ve bir sorunla karşılaşmadım. Gözle görünmesi zor olan küçük tüyleri bile alıyor.

Aprilla AEP 7817 Epilatör Alınır Mı?

Bu paraya bırakın epilatör almayı şöyle kaliteli bir demir cımbızı bile alamazsınız. Ancak Aprilla bizim gibi düşük gelirliler için çok ucuz cihazlar üretiyor. Ben epilasyon aletinden oldukça memnunum. Ayrıca işimi fazlasıyla görüyor. Sizde gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.