Onvo 32OV6000H 32 İnç Ready TV Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, Özellikleri, İnceleme ve Fiyatı

Türkiye’nin yerli televizyon markası Onvo’nun 32OV6000H 32 İnç HD Ready Android LED TV modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Onvo 32OV6000H 32 İnç HD Ready Android LED TV kullanıcı yorumu, teknik özellikleri, incelemesi ve fiyatı hakkında bilgi vereceğiz.

Onvo, Türkiye’nin yerli üretim markalarından bir tanesidir. Uygun fiyat ile yüksek kaliteli ve özellikli televizyonlar üretmesiyle bilinmektedir. Bugün teknoloji mağazaları ile zincir marketlerde Onvo’nun pek çok cihazı rakiplerinin yarısından bile daha az fiyata satılmaktadır. Hemen her ekran boyutunda bir televizyonu bulunuyor. Küçük alanlar için ürettiği 32 inç boyutundaki 32OV6000H model HD ready Android LED TV cihazı bunlardan sadece bir tanesidir.

Onvo 32OV6000H 32 İnç HD Ready Android LED TV Nasıl ve İyi Mi?

Ekran Özellikleri: 32 inç yani 80 santim büyüklüğünde LED ekranı bulunuyor. HD ready teknoloji bulunuyor. 1366×768 piksel ekran çözünürlüğüne sahiptir. 50/60 Hz ekran yenileme hızına sahiptir.

Ses Özellikleri: 20 W gücünde 2.0 teknolojisinde hoparlörleri bulunuyor. Ancak bunun dışında başka ses özellikleri yoktur.

Bağlantı Özellikleri: Dahili wifi sayesinde kablosuz internet bağlantısı sağlayabiliyorsunuz. Ancak istenilirse ethernet / LAN kablosu ile bağlanılabilir. 2 adet USB ve 3 adet HDMI giriş yerine sahiptir. Optik dijital ses çıkış yeri mevcuttur. Kulaklık giriş yeri sayesinde 3.5 mm kulaklıklar bağlanabilmektedir. Ek kutu ihtiyacı duymadan abonelikli yayınları izleyebilirsiniz.

Multimedya Özellikleri: Smart TV özelliğini Android TV işletim sistemi desteklemektir. Netflix, Prime Video ve Youtube uygulamaları yüklü olarak gelmektedir. 4 çekirdekli işlemcisi vardır. Android 13 TV işletim sistemine sahiptir. 1 GB ram ve 8 GB dahili hafızası bulunuyor. Bluetooth, ekran yansıtma ve usb üzerinden resim, müzik ve video oynatma desteği mevcuttur. Bu televizyonda klavye ve mouse bağlantısı yapılabilmektedir.

Onvo 32OV6000H 32 İnç HD Ready Android LED TV Kullanıcı Yorumu

Evimin mutfağında izlemek için bir televizyona ihtiyacım vardı. Ancak çok fazla param olmadığı için uygun fiyatlı bir şey olmasını istiyordum. Ama alırken parama göre en iyisini almayı planlıyordum. Araştırma yaparken A101 markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Onvo 32 inç televizyonu aldım. Duvara bağlantısı çok kolay oldu. Ses kalitesi beklediğimden daha iyi çıktı. Android tv olduğu için en teknolojiden uzak birisi bile rahatlıkla kullanabilir. Kanal geçişleri sırasında bekleme ve donma gibi şeylerle karşılaşmıyorsunuz. Kumandası gayet fonksiyonel ve düğmelerinde karışıklık yaşamıyorsunuz. Netflix ve Youtube üzerinden yayın izlerken donma ve atma gibi şeyler olmuyor. İnternet bağlantısını zaten çok hızlı gerçekleştiriyor. Youtube’dan 8K video açtım ve gayet güzel destekledi.

Onvo 32OV6000H 32 İnç HD Ready Android LED TV Alınır Mı?

Onvo markası televizyon konusunda ciddi aşama kaydetti. Zaten cihazlarında LG’nin parçalarını kullanıyor. Beklentiniz çok fazla olmasın ama parasına göre çok güzel ve kaliteli. Bu paraya başka Android tv bulmanız imkansıza yakın. Fiyat performans olarak alınabilecek en iyi 32 inç televizyonlardan. Eğer sizin de ihtiyacınız varsa kesinlikle tavsiye ederim.

Onvo 32OV6000H 32 İnç HD Ready Android LED TV Teknik Özellikleri
Ekran Boyutu 32″ (82 cm)
Ekran Çözünürlüğü 1366×768 HD READY
Dahili Uydu Alıcı Var
İşlemci Sayısı 4 Çekirdekli
Dahili Wifi Var
Bluetooth Var
Ekran Yenileme Hızı 200 Hz
HDMI Giriş Yeri 3 Adet
USB Giriş Yeri 2 Adet
Klavye Takılabilme Evet
Mouse Takılabilme Evet
Kulaklık Girişi Var
Optik Ses Çıkışı Var
LAN / Ethernet Girişi Var
Hoparlör 2 Adet 10 W
Ram 1 GB
Dahili Hafıza 8 GB
Yüklü Uygulamalar Netlifx, Youtube, Eba
İşletim Sistemi Android 13 TV
Garanti Süresi 2 Yıl

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.