Mercusys Kablosuz Ağ Güçlendirici Nasıl ve Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, İnceleme, Özellikleri ve Fiyatı

Büyük evlerde wifi güçlendirici ihtiyacını en iyi şekilde gideren Mercusys kablosuz ağ güçlendirici nasıl ve alınır mı? Ayrıca Mercusys wifi güçlendirici ve menzil arttırıcı kullanıcı yorumu, teknik özellikleri, inceleme ve fiyatı hakkında bilgi vereceğiz.

Özellikle büyük alanlarda modemin sağladığı wifi çekim alanı yetersiz kalır. İnsanlar hep modeme yakın yerlerde durmak zorunda kalır. Bunun için üretilen Mercusys wifi güçlendirici imdada yetişen bir cihaz. Görevi modemden aldığı wifi sinyali kat kat artırarak daha uzak yerlere göndermektir. Böylelikle modemden çok daha uzaklarda kesintisiz ve hızlı internete sahip olabilirsiniz.

Mercusys Kablosuz Ağ Güçlendirici Nasıl ve İyi Mi?

Teknik Özellikleri: Mercusys wifi güçlendirici aldığı interneti 300 Mbps gücüne kadar çıkartabilmektedir. Böylelikle açık alanda 1 km uzaklığa kadar internet bağlantısını sağlayabilir. Üzerinde 3 adet anteni sayesinde en hızlı internete sahip olabilirsiniz. Elektrikle çalışıyor olmasına rağmen oldukça düşük enerji tüketmektedir. Kurulumu oldukça basit olup, her modem ve router ile uyumlu çalışabilir.

Mercusys Wifi Menzil Genişletici Teknik Özellikleri
Model Kodu MW300RE
Sinyal Hızı 300 Mbps
Açık Alan Çekim Uzaklığı 1 km
Güç Işığı Var
Anten Sayısı 3 Adet
Çalışma Voltajı 4.3 V
Wireless Standardı IEEE 802.11n/g/b
Frekans 2.4 GHz
İletim Gücü < 20 dBm
Reset Tuşu Var
Uyumlu Modem TP-Link
Garanti Süresi 2 Yıl

Mercusys Kablosuz Ağ Güçlendirici Kullanıcı Yorumları

Yeni evim biraz büyük olduğu için internet modemden uzak odalarda çekmiyordu. Buna bir çözüm ararken wifi güçlendirici adaptör almak istiyordum. Araştırma yaparken A101 markete çok ucuza geldiğini gördüğüm Mercusys model kablosuz ağ genişleticiyi aldım. Kolay ve basit bir kurulumdan sonra kullanılabilir duruma geldi. Şimdi evim istediğim her köşesinde kesintisiz ve hızlı internet alıyorum. Bazen çocukları 6 kat aşağıda parka götürüyorum orada bile internet çektiği oluyor. Bu zamana kadar kesinlikle internet kesintisi falan yaşamadım.

Mercusys Kablosuz Ağ Güçlendirici Alınır Mı?

Parasına göre en çok iş gören cihazlardan bir tanesi. Ben çok memnunum ve internetimin hızlı olmasının keyfini yaşıyorum. A101’e piyasa fiyatının çok daha altına geliyor. Eğer sizde denk getirirseniz kesinlikle almanızı tavsiye ediyorum.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.