Kiwi KVC4108 Dik Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, İnceleme ve Özellikleri

Türkiye’nin yerli markası Kiwi’nin KVC4108 model dik süpürgesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Kiwi KVC-4108 dik süpürge kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Her evde süpürge olmazsa olmaz aletlerden bir tanesidir. Bundan uzun yıllar önce ot süpürgeleri varken gelişen teknoloji sayesinde ev süpürmek çok basit hal aldı. Bir düğmeye basarak koca evi süpürebilirsiniz. Dik süpürgeler ise kullanım kolaylığı ve pratikliği ile oldukça popülerdir. Sonra yıllarda çok fazla tercih edilen süpürge modelleri arasındadır. Piyasada onlarca markanın yüzlerce dik süpürge modeli bulunuyor. Bunlar arasında ciddi manada fiyat farkları vardır. Yerli markalar, ithal markalara göre daha ucuz dik süpürgeler satmaktadır. Son yıllarda adından çok fazla söz ettirmeye başlayan yerli marka Kiwi’nin dik süpürge modelleri çok tercih ediliyor. Özellikle A101, Bim, Şok ve Migros gibi indirim marketlerde çok ucuza satılabilmektedir.

Kiwi KVC4108 Dik Süpürge Nasıl ve Teknik Özellikleri

Teknik Özellikleri: 400 w gücünde motoru bulunuyor. 15 kPa emiş gücü ile gayet güçlüdür. El tipi ve dikey olarak kullanabilme imkanı sunmaktadır. En yüksek hızda çalışırken 80 desibel ses çıkartmaktadır. 5 metre uzunluğundan elektrik kablosu bulunuyor. 0.5 litre toz haznesine sahiptir. HEPA filtresi sayesinde oldukça sağlıklıdır. Özel tasarlanmış aralık başlığı vardır. Zemin fırçası 360 derece dönebilmektedir.

Kiwi KVC4108 Dik Süpürge Kullanıcı Yorumu

Evimde küçük çocuğum olduğu için özellikle oturma odası sürekli batıyor. Büyük süpürgeyi çıkartmak her zaman zor oluyordu. Bende artık kullanımı daha kolay bir süpürge almak istiyordum.  Fiyatlar çok pahalı olduğundan uygun olmasını istiyordum. Bu sırada A101 markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğü Kiwi KVC4108 model dik süpürge aldım. Daha kutusundan çıkarttığım anda kaliteli yapısı dikkatimi çekti. 5 metre kablosu geniş alanları süpürebiliyorum. Sert zeminlerde çok başarılı. Laminant, parke ve fayans üstündeki pislikleri muhteşem çekiyor. Koltuk minderlerinin arasında kalan kirleri aparatı sayesinde rahatça temizleyebiliyorum. Toz haznesi dolduktan sonra tek düğme ile çıkartıp temizleyebiliyorsunuz. Bazen gece çalıştırmak zorunda kalıyorum. Çok sesli çalışmadığı için rahatsızlık oluşturmuyor. Süpürmede en zor olan yerler köşelerde başlığı çok iyi iş çıkartıyor. Bazen uzun borusundan çıkartıp el süpürgesi olarak kullanıyorum.

Kiwi KVC4108 Dik Süpürge Alınır Mı?

Dik süpürge artık her evde mutlaka olması gereken bir cihaz. Özellikle benim gibi evde küçük çocuğunuz varsa mutlaka edinmelisiniz. Büyük süpürgeyle uğraşana kadar dik süpürge pratik oluyor. Kiwi, şu ekonomik zor günlerde çok uygun fiyata kaliteli ürünler satıyor. Hatta A101 markette piyasa fiyatının bile çok daha altına satılabiliyor. Eğer düşünüyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

Kiwi KVC-4108 Dikey Süpürge Teknik Özellikleri
Güç 400 Watt
Toz Haznesi Kapasitesi 0.5 L
Kablo Uzunluğu 5 Metre
Ses Seviyesi 71 – 80 dB
Emiş Gücü 15 kPa
Dönebilen Başlık 360°
El Süpürgesi Kullanımı Uygun
H.E.P.A Filtre Var
Dar Alan Başlığı Var
Garanti Süresi 2 Yıl

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.