Homend Pottoman 1889H Türk Kahve Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Türkiye’nin yerli markası Homend’in Pottoman Plus 1889H Türk kahve makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Homend Pottoman Plus 1889H Türk kahve makinesi kullanıcı yorumları, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Artık cezvelerin yerini elektronik kahve makineleri alıyor. Çünkü gelişen teknoloji evlerimizde kullandığımız hemen her eşyayı elektronik yapmaya başladı. Kahve makinesi de son yıllarda herkesin evinde yer almaya başlayan bir cihazdır. Piyasada çok farklı marka ve modellerde kahve makineleri bulunuyor. İthal markalar pahalı iken yerli markalar daha ucuz oluyorlar. Bu konuda Türkiye’nin yerli markalarından bir tanesi olan Homend’in Pottoman plus 1889h model Türk kahve makinesi dikkat çekiyor. Hatta A101, Bim, Şok ve Migros gibi marketlerde çok ucuza satılabiliyor.

Not: Homend bir Karaca markasıdır.

Homend Pottoman Plus 1889H Türk Kahve Makinesi Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 500 W güç ile oldukça hızlı kahve pişirebilmektedir. 6 fincan kapasitesi ile geniş ailelere bile yeterlidir. Kahve olduğu zaman otomatik kapanma özelliğine sahiptir. Ayrıca hazır olduğunda sesli uyarı vermektedir. Susuz çalışma emniyetine sahiptir. Taşma durumunda kendi kendini otomatik olarak kapatmaktadır. Ayrıca kettle ve su ısıtıcı olarak kullanılabilir. 40° C mama suyu, 80° C bitki çayı ve kahve suyu ile 100° C kaynamış su için üç farklı ısıtma modu bulunmaktadır.

Homend Pottoman Plus 1889H Türk Kahve Makinesi Kullanıcı Yorumu

Ben ve eşim kahveyi çok severek tüketiyoruz. Özellikle akşamları televizyon izlerken içmezsem kendimi rahatsız hissediyorum. Normalde kahveyi cezvede yapıyorum. Ancak cezve taşma gibi şeyleri çok yaşattığı için artık bıkmıştım. Bu yüzden kahve makinesi almak istiyordum. Asgari ücretle geçindiğimiz için öyle çok büyük bir bütçem yoktu. Araştırma yaparken A101 markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Homend Pottoman Plus 1889H Türk kahvesi makinesini aldım. Fiyatının çok ucuz olması önce bende iş görmeyecek izlenimi bırakmıştı. Ancak kullandıkça çok hoşuma gitmeye başladı. Kahveyi tıpkı cezvede yapmış gibi bol köpüklü veriyor. Ayrıca kaynatma süresi çok kısa. Ocaktan bile daha az bekliyorum. Ben mama hazırlamak için ılık su ihtiyacımı yine bu cihaz ile karşılıyorum. Kullanımı çok güvenli ve pratik. Ayrıca evde çok şık bir görüntüsü var.

Homend Pottoman Plus 1889H Türk Kahve Makinesi Alınır Mı?

Kahveyi çok tüketen insanların en büyük sorunu ocağın taşmasıdır. Ancak kahve makinesi sayesinde bu dertlerden kurtuluyorsunuz. Homend markası oldukça kaliteli ve uygun fiyatlı ürünler üretiyor. Ben A101’den aldım çok memnunum. Parasına göre en çok şeyi veren cihaz. Eğer sizin de bir Türk kahve makinesi ihtiyacınız varsa gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.