Honor Choice X5 Pro TWS Kulaklık Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, İnceleme ve Özellikleri

Dünyanın en büyük cep telefonu ve aksesuarları üreticilerinden bir tanesi olan Honor’un Choice X5 Pro kablosuz kulaklık modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Honor Choise X5 Pro kablosuz kulaklık kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Cep telefonlarında müzik dinlemek, film izlemek veya herhangi bir multimedyayı yürütmek için kulaklık ihtiyacı var. Özellikle toplu alanlarda hem insanlar sesten rahatsız olmasın hem de kimse ne dinleyip izlediğimizi görmesin diye çok önemli bir aksesuardır. Eskide kulaklıklar telefonun altında bir soket yardımıyla kablolu olarak olurdu. Bu durum kullanım alanının kısa olmasına neden oluyordu. Bir kulaklığın kablosu ortalama 1 metre olduğu için telefonu yanınızdan en fazla bir metre ayırabiliyordunuz. Ancak gelişen teknoloji ile birlikte kulaklıklarda kablosuz oldu. Bluetooth ile telefonlara bağlanan kulaklıklar, telefondan metrelerde uzakta bile çalışıyor.

Piyasada çok farklı marka ve modellerde kulaklıklar bulunmaktadır. Ses kalitesi, batarya süresi ve çalışması hızı gibi değerler kulaklıkları kalitesini belirleyen etkenlerdendir. Son yıllarda adını sıklıkla duyuran markalardan bir tanesi olan Honor, sadece telefon değil aksesuar üretiminde de dünyanın en kaliteli markalarından bir tanesi. Kablosuz kulaklık modeli olan Honor Choice Tws Kulaklık X5 Pro modeli özellikleri ve kalitesi ile dikkat çekiyor. Bu kulaklık Bim markette piyasa fiyatının çok daha altına satılabiliyor.

Honor Choice Tws Kulaklık X5 Pro Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 46 desibel aktif gürültü engelleme özelliği bulunuyor. Hi-Res yani yüksek çözünürlüklü ses kalitesi ile oldukça pürüzsüz ve kaliteli ses çıkışı vermektedir. Tam şarj ile 9 saat, şarj kutusu ile birlikte 40 saat çalışma süresi vardır.  Bu konuda en üzün süre pil ömrüne sahip kulaklıklardan bir tanesidir. 12 mm polimer kompozit diyafram ünitesi mevcuttur. Üç mikrofonlu yapay zeka destekli çağrı gürültüsü önleme özelliği vardır. Rüzgarlı havalarda yine rüzgar sesini kulağınızın içinde hissettirmemektedir. Bluetooth 5.3 sürümü ile kesintisiz bağlantı sağlamaktadır. Kulaklığı iki cihaza bağlayıp kolayca geçiş sağlayabilirsiniz. Oyun seslerinde gecikme süresi en aza indirgenmiştir. IP54 toz ve su geçirmezlik seviyesine sahiptir. Kutusunun içinde 1 çift kulaklık 1 adet şarj ünitesi ve 3 çift kulaklık başlıkları çıkmaktadır.

Honor Choice X5 Pro Kablosuz Kulaklık Kullanıcı Yorumu

Ben telefonda çok uzun zaman geçiren birisiyim. Saatlerce müzik dinliyorum. Ayrıca akşamları oyun oynuyorum. Kimseyi rahatsız etmemek için hep kulaklık kullanıyorum. Ancak aldığım markasız kulaklıklar kısa sürede bozuluyordu. Bende bu yüzden almışken kaliteli bir kablosuz kulaklık almak istiyordum. Araştırma yaparken Bim markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Honor Choise X5 Pro kablosuz kulaklık aldım. Öncelikle daha kutusundan çıkarttıktan sonra kaliteli yapısı ilk dikkatimi çeken şey oldu. Hemen şarj edip kullanmaya başladım. Müzik dinlerken sanki kulaklıktan değil yanımda birisi konuşuyormuş gibi hissettim. Mükemmel ötesi bir ses kalitesi veriyor. Dışarda kullanırken rüzgar ve araba seslerini duymuyorum. Ayrıca kulağımda takılı iken terleme yapmıyor. Telefon evin bir ucunda dururken ben kulaklıkla diğer ucuna gidiyorum. Buna rağmen ufak bir ses cızırtısı falan olmuyor. Asla kopma ve bağlantı kesilmesi gibi şeylerle karşılaşmıyorsunuz.

Honor Choice X5 Pro Kablosuz Kulaklık Alınır Mı?

Honor, çok kaliteli ve sağlam telefonlar üretiyor. telefon aksesuarları konusunda da oldukça iddialı. Ben kulaklığından çok memnunum. Bim markete piyasa fiyatının neredeyse yarısına geliyor. Ben Android cihazımda kullanıyorum ve harika iş çıkartıyor. Eğer kablosuz wifi ve bluetooth kulaklık ihtiyacınız varsa bu ürünü gönül rahatlığı ile alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.