Dijitsu 1.8 L Çelik Kettle Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları, İnceleme ve Özellikleri

Türkiye’nin yerli üreticisi olan Dijitsu’nun 1.8 litrelik çelik su ısıtıcı modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Dijitsu 1.8 L çelik kettle kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Mutfaklarda su ısıtmak eskiden çok fazla uğraş isterdi. Genelde çaydanlık gibi aletler ocakta ısıtılarak su kaynatılmaya çalışılırdı. Ancak gelişen teknoloji sayesinde su ısıtmak ve kaynatmak artık çok kolay bir hal aldı. Kettle adı verilen su ısıtıcılar sayesinde bir düğmeye basarak bir kaç saniye içerisinde suyu kaynatabiliyorsunuz. Bu konuda ülkemizde onlarca marka ve modelde su ısıtıcı bulunuyor. Bu markalardan uygun fiyatlı ve kaliteli cihazlarıyla tanınan Dijitsu, 1.8 litre hacimli çelik su ısıtıcısı ile karşımıza çıkıyor. Bim, A101 ve Şok gibi marketlerde piyasaya fiyatının bile altında indirimli ürün olarak satılıyor.

Dijitsu 1.8 L Çelik Kettle Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 1.8 litrelik bir su hacmi bulunuyor. 1500 W ısıtma gücü ile kısa sürede suyu ısıtabiliyor. 230 volt elektrik voltajı ile çalışıyor. Elektrik ünitesi üzerinde 360 derece dönebiliyor. Termostatlı kapağı sayesinde su kaynadıktan sonra otomatik olarak kapanıyor. LED ışıklı güç göstergesi sayesinde çalışıp çalışmadığını kontrol edebiliyorsunuz. İşiniz bittiği zaman altında bulunan kablo sarma yuvası sayesinde az yer kaplar. Tamamen yerli üretim olan bu ısıtıcıda paslanmaz çelik malzeme kullanılmıştır. Üst kapağı ve tutma yeri ise ısıya dayanıklı plastikten üretilmiştir. Isıtıcı rezistansları gizli olarak konumlandırılmıştır.

Dijitsu Çelik Kettle Teknik Özellikleri
Su Kapasitesi 1.8 litre
Güç 1500 Watt
Voltaj 230 V
Frekans 50 Hz
Gövde Malzemesi Paslanmaz Çelik
Tutma Kulpu Isıya Dayanıklı Plastik
Taban 360° Dönebilen
Kablo Yuvası Var
Termostat Var
Otomatik Kapanma Var
Güç Işığı Var (LED)
Rezistans Gizli
Damlama Önleme Var
Renk Gri (inox)
Garanti Süresi 24 ay

Dijitsu 1.8 L Çelik Kettle Kullanıcı Yorumu

Evde küçük bebeğim olduğu için anlık olarak acele sıcak su ihtiyacım oluyor. Mevcut kullandığım çok duyulmuş markaya sahip kettle bozulduğu için yenisini almak istiyordum. Araştırma yaparken Bim markette aktüel ürün olarak satıldığını gördüğüm Dijitsu çelik su ısıtıcı aldım. Geniş hacmi ilk dikkatimi çeken şey oldu. Eski su ısıtıcım 1.5 litre alırken bu daha çok su alıyor. Suyu koyduktan sonra yaklaşık 10 dakika içerisinde tamamen suyu kaynatıyor. Çalıştığı zaman led ışığının olması çok iyi. Suyu dökerken ağzından damlama yapmıyor. Ayrıca aylardır kullanmama rağmen en ufak bir metal bozulması ve paslanma yok. Su kaynadığı zaman anında kendi kendi kapatıyor. Bir kaç defa su döküldü üstüne ama bir şey olmadı. Su kaynadıktan sonra tutma kulpu asla ısınmıyor. Çok ergonomik bir yapısı var.

Dijitsu 1.8 L Çelik Kettle Alınır Mı?

Evime gelen misafirlerim ilk başta Dijitsu markasına ön yargılı davranıyorlar. Ancak çok kaliteli yapısı sonrası benden görüp alanlar oluyor. Benim işimi fazlasıyla görüyor ve oldukça kaliteli. Maksat sıcak ve kaynar su elde etmekse Dijitsu kettle bunu fazlasıyla yerine getiriyor. Ben cihazımdan çok memnunum. Bir yıldan uzun zamandır kullanıyorum. Dijitsu parasına göre çok kaliteli cihazlar üretiyor. Eğer sizin de kettle ihtiyacınız varsa kesinlikle tavsiye ederim.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.