Homend Royaltea 1741H Çay Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumu, İnceleme ve Özellikleri

Son zamanlarda adından çok fazla söz ettiren bir marka olan Homend’in Royaltea 1741H çelik çay makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Homend Royaltea 1741H çelik çay makinesi kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Çay makineleri artık sıradan çaydanlıkların yerini almaya başladı. Evlerdeki çay makinesi sayısı günden güne daha artıyor. Bunda en büyük pay daha güvenli olmalarıdır. Çünkü çay makinelerini çaydanlık gibi ocakta unutma gibi bir durum söz konusu olamaz. Bir düğmeye basarak kısa süre içerisinde çaylar yapılabilir. Piyasada onlarca marka ve modelde çay makinesi bulunmakta. Fiyat aralıkları ise çok farklıdır. Türkiye’nin lider mutfak eşyaları üreticisi olan Karaca’nın alt markası olan Homend, A101 ve Bim gibi marketlerde kaliteli çay makinelerini uygun fiyatlara satmaktadır. Bu modellerden bir tanesi olan Royaltea 1741H çelik çay makinesi üstün özelliklerine rağmen uygun fiyatı ile dikkat çekiyor.

Homend Royaltea 1741 H Çelik Çay Makinesi
Homend Royaltea 1741 H Çelik Çay Makinesi

İlginizi Çekebilir: Range Çay Makinesi İnceleme

Homend Royaltea 1741 H Çelik Çay Makinesi Nasıl ve Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 2000 W ısıtma gücüne sahiptir. Üst demliği 1 litre, alt su ısıtıcısı 1.9 litre hacmindedir. Dış ve içinde paslanmaz çelik malzemeye her verilmiştir. Sıcak tutma özelliği mevcuttur. Su bittiği zaman kendi kendini kapatmaktadır. Ayrıca kaynadıktan sonra yine otomatik olarak ısıtma moduna geçmektedir. Alt su ısıtıcısı ketlle olarak kullanılabilmektedir. Demliğinin içinde paslanmaz çelikten süzgeç vardır. Güç göstergesi ve altında kablo sarma bölümü vardır. Alt elektrik ünitesi üstünde 360 derece dönebilmektedir. Su ısıtıcı içerisinde rezistansları gizli olarak yerleştirilmiştir.

İlginizi Çekebilir: Schafer Çaykeyfi Çay Makinesi İnceleme

Homend Royaltea 1741 H Çelik Çay Makinesi Teknik Özellikler Tablosu

Homend Royaltea 1741 H Çelik Çay Makinesi Teknik Özellikleri
Güç 2000 W
Demlik Hacmi 1 L
Su Isıtıcı Hacmi 1.9 Litre
Dış Malzeme Paslanmaz Çelik
İç Malzeme Paslanmaz Çelik
Gizli Rezistans Var
Güç Işığı Var
Kablo Saklama Bölümü Var
Sıcak Tutma Özelliği Var
Otomatik Kapanma Var
Susuz Çalışma Emniyeti Var
Döner Alt Taban Var (360°)
Al Su Isıtıcı Kapağı Var
Kettle Olarak Kullanabilme Uygun
Süzgeç Var (Çelik)

Homend Royaltea 1741H Çelik Çay Makinesi Kullanıcı Yorumu

Ben ve eşim çayı çok fazla tüketiyoruz. Akşam işten geldikten sonra ilk işim çaydanlığa çayı koymak oluyordu. Ancak artık yaşım verdiği unutkanlık çayın altını açık unutmama neden oluyordu. Ayrıca çay sıcak kalsın diye sürekli ocağı kontrol etmek zorunda kalıyordum. Artık eve bir çay makinesi almanın zamanı gelmişti. Araştırma yaparken A101 markete indirimli olarak gelen Homend 1741H model çelik çay makinesini gördüm ve aldım. Daha kutusundan çıkartırken kaliteli yapısı ilk dikkatimi çeken şey oldu. Çay konusunda gerçekten çok başarılı. Akşam demlediğim çayı yatana kadar sıcak içiyoruz. Ayrıca demlik su kapasitesinin çok olması misafirler gelince çok iyi oluyor. Bu cihazı aldıktan sonra artık kettle kullanmama gerek kalmadı. Kutusundan çıkan kapağı alt tarafına takında su ısıtıcı olarak kullanıyorum. Uzun zamandır kullanıyorum ve en ufak bir metal bozulması veya paslanma yok.

Homend Royaltea 1741 H Çelik Çay Makinesi Alınır Mı?

Homend, Karaca gibi kalitesini kanıtlamış firmanın alt markası olduğu için çok kaliteli. Evimde Homend’in başka ürünleri de var çok memnunum. Çay makinesi konusunda çok başarılı bir marka. Homend markasını gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Fiyat performans ürünü olarak listenin en üst sıralarında olmayı hak ediyor.

Kaynak: cihazbilgi

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.