Fakir Chaizen Inox Çay Makinesi Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Bir Alman markası olan Fakir’in Chaizen Inox çay makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Fakir Chaizen Inox çay makinesi inceleme, teknik özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi vereceğiz.

Fakir 100 yıldan uzun zamandır üretim yapan bir markadır. Almanya’nın en köklü ve eski markalarından bir tanesidir. Bunca yıldır ayakta kalmasının en büyük sebebi üstün Alman sağlamlığı ile cihazlar üretmesidir. Fakir küçük ev aletleri konusunda çok başarılıdır. Çay makineleri ise son yıllarda oldukça popüler olmaya başlamıştır. Eskiden çaydanlıklarda yapıldığından taşma ve susuz kalıp yangın çıkarma riski bulunmaktaydı. Ancak çay makineleri bu durumun tamamen önüne geçmiş durumda. Fakir’in Chaizen inox model çay makinesi oldukça kaliteli ve özellikli bir cihazdır.

İlginizi Çekebilir: Homend Royaltea 1741H Çelik Çay Makinesi İnceleme

Fakir Chaizen Inox Çay Makinesi Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 1800 w ısıtma gücüne sahiptir. Gövde demlikte inox, paslanmaz çelik gövdeye yer verilmiştir. Aşırısı ısınmaya karşı emniyeti bulunuyor. Ayrıca su kaynadığı zaman otomatik kapanma özelliği vardır. 0.5 litre demlik hacmi ve 2 L alt su ısıtıcı kapasitesi bulunuyor. Gizli rezistans sayesinde korozyona karşı çok etkilidir. Çalıştığını görebilmeniz için güç ışıkları vardır. Elektrik ünitesinin üstünde 360° derece dönebilmektedir. Isıya dayanıklı tutma kulpları bulunuyor. Su dökme ağzı damlamaya karşı özel tasarlanmıştır.

Fakir Chaizen Inox Teknik Özellikleri
Güç 1800 W
Demlik Hacmi 500 ml
Su Isıtıcı Hacmi 2 Litre
Demlik Malzemesi Metal
Su Isıtıcı Malzemesi Paslanmaz Çelik
Tasarım Inox
Güç Işığı Var
Aşırı Isınma Emniyeti Var
Otomatik Kapanma  Var
Damlama Önleyici Var

Fakir Chaizen Inox Çay Makinesi Kullanıcı Yorumu

Ben ve eşim çok çay tüketiyoruz. Daha işten eve gelince çayı ocağa koyuyorum. Ancak unutkanlık nedeniyle çayın altı açık kalabiliyor. Ayrıca çayın sıcak kalması için sürekli ocağın altının açık kalması gerekiyordu. Bende artık bit çay makinesi almak istiyordum. Araştırma yaparken A101 markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Fakir Chaizen model çay makinesini aldım. Misafirlerim geldiğinde bile demlik kapasitesi yeterli oluyor.  8-10 kişinin çaylarını 2 tur doldurabiliyorum. Yaptığı çaylar, çaydanlıkta demlemiş gibi oluyor. Ayrıca sürekli sıcak tutma özelliği sayesinde taşma derdiyle uğraşmıyorsunuz.  Otomatik kapanma sayesinde ocağın altı açık kaldı gibi yangın riskiyle karşılaşmıyorsunuz. Sonuç olarak eğer sizde çok fazla çay tüketiyorsanız mutlaka evinizde bulunması gereken bir cihaz.

Fakir Chaizen Inox Çay Makinesi Alınır Mı?

Fakir markasının ne kadar kaliteli olduğundan yukarıda bahsettim. Normalde Fakir markalı ürünler çok pahalı oluyor. Ama bu cihaz A101 markete çok ucuza geliyor. Bu yüzden eğer almak istiyorsanız mutlaka indirimli olanlarını takip etmenizi tavsiye ederim. Çay makinesi konusuna gelecek olursak, piyasada bu paraya alabileceğiniz en kaliteli makinelerden bir tanesidir.

Kaynak: cihazbilgi

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.