Heifer Procleanx Şarjlı Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Türkiye’nin yerli markalarından bir tanesi olan Heifer’in Procleanx  model dikey şarjlı süpürgesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Heifer Procleanx şarjlı süpürge kullanıcı yorumu, inceleme ve özelliklerine yer vereceğiz.

Her evde bir elektrik süpürgesi bulunuyor. Ancak son yıllarda pratik kullanımı nedeniyle dikey süpürgeler daha çok tercih edilir hale geldiler. Piyasada onlarca marka ve modelde dikey süpürge bulunuyor. Bunlardan genelde pahalı olmalarıyla bilinmektedir. Ancak Heifer gibi markalar özellikle Bim marketlerde çok kaliteli ürünlerine uygun fiyatlara satabilmektedir. Heifer’in piyasaya sürdüğü en son dikey şarjlı süpürge modeli olan Procleanx uygun fiyatı ve özellikleriyle dikkat çekiyor.

İlginizi Çekebilir: Homend Dustrider 1261H Şarjlı Süpürge İnceleme

Heifer Procleanx Şarjlı Süpürge Nasıl ve Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 250 W gücünde elektrik motoru bulunuyor. 25.9 V gücünde lityum iyon bataryasının şarj süresi 4-5 saat kadar sürmektedir. 0.7 litre toz haznesine sahiptir. 23 Kpa emiş gücü bulunmaktadır. Üst tarafından dokunmatik kontrol ekranı vardır. LED ışıklı turbo fırçası sayesinde etkili temizlik yapma imkanı sağlıyor. HEPA filtresi sayesinde çok sağlıklıdır. Çıkartabilme özelliğe sayesinde el süpürgesi olarak kullanılabiliyor.

Heifer Procleanx Şarjlı Süpürge Kullanıcı Yorumu

Evimde küçük bebeğim olduğu için ortalık çok fazla kirleniyordu. Ayrıca yerde kalan küçük şeyleri ağzına atmasından korktuğum için süreli evi süpürmek zorunda kalıyordum. Ancak büyük süpürgeyi ikide bir çıkartmak zor oluyordu. Bende kullanımı daha pratik olan şarjlı dik süpürge almak için araştırma yapıyordum. Tam bu sırada Bim markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Heifer Procleanx model süpürgeyi aldım. Öncelikle oldukça teknolojik ve güzel bir tasarımı var. Tam şarj ettikten sonra neredeyse 3+1 evin tamamını süpürebiliyorum. Çekim gücü muhteşem. Kaşmir halının iplerinin arasında bile güzel çekim sağlıyor. En ufak bir kalıntı bile bırakmıyor. Kutusundan çıkan minder arası ve köşe aparatı sayesinde dip köşe demeden rahatlıkla temizlik yapabiliyorum. Sert zeminlerde, fayans ve laminant üstünde oldukça etkili. Bir defa şarj ettikten sonra yaklaşık 1 saat kadar rahatlıkla kullanabiliyorsunuz. Üst tarafından bulunan dokunmatik ekranından hızını ayarlayabiliyorsunuz. Gece çalıştırmasında fırça ucundaki ışığı süpürge sırasında çok yardımcı oluyor. Çalışırken öyle çok fazla ses çıkartmıyor. Hatta bebek uyurken bile çalıştırdığım oluyor. Borusundan ayırdıktan sonra el süpürgesi olarak kullanabiliyorsunuz. Bu da dikey süpürmelerde çok yardımcı oluyor.

Heifer Procleanx Şarjlı Süpürge Alınır Mı?

Bu süpürgenin özelliklerine baktığınız zaman parasına göre alabileceğiniz en iyi cihazlar arasında olduğunu göreceksiniz. Fiyat performans olarak düşündüğünüz zaman alınabilecek en iyi cihazlar arasında. Bim markete indirimli ürün olarak çok ucuza geliyor. Eğer şarjlı süpürge ihtiyacınız varsa gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Kaynak: cihazbilgi

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.