Homend Dustrider 1261H Şarjlı Dikey Süpürge Nasıl, Alınır Mı? Kullanıcı Yorumları ve Özellikleri

Türkiye’nin yerli markası olan Homend’in Dustrider 1261H model kodlu şarjlı dik süpürge modeli nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Homend 1261H Dustrider dikey süpürge kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Karaca, Türkiye’nin en iyi markalarından bir tanesidir. Ancak kaliteyle birlikte fiyat yüksek olduğu için Karaca markasına herkes sahip olamıyor. Bu sebeple Karaca, kendi alt markası olan Homend’i üretmiştir. Homed, Karaca çatısı altında ürünler üreten bir markadır. Zaten ürettiği cihazlarda Karaca parçalarını kullanmaktadır. Homend, daha çok internet sitelerinde A101, Bim ve Migros gibi zincir marketlerde satılmaktadır. Homend, bir evde kullanılabilecek hemen her elektronik cihazı üretmektedir. Dikey şarjlı süpürge konusunda çok güzel ve kaliteli ürünleri vardır. Bunlardan bir tanesi de Homend Dustrider 1261H model kodlu dikey şarjlı elektrikli süpürgesidir. Uygun fiyatına rağmen üstün özellikleri, kalitesi ve sağlamlığıyla dikkat çekmektedir.

Homend Dustrider 1261H Şarjlı Dikey Süpürge Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 165 W gücünde motoru bulunmaktadır. 9-12 kPa emiş gücü ile oldukça etkilidir. 800 ml toz hanesine sahiptir. Borusu çıkartılarak el süpürgesi olarak kullanılabilmektedir. 2200 mAh bataryası bulunuyor. Şarj süresi 3 saat kadar sürmektedir. Tek şark ile 35-40 dakika çalışmaktadır. Döner fırçalı başlığı temizlik konusunda çok etkilidir. Fırça önünde kirleri gösteren LED ışık bulunuyor. Kutusunun içinde koltuk aparatı çıkmaktadır.

Homend Dustrider 1261H Şarjlı Dikey Süpürge Kullanıcı Yorumu

Evimde bebek olduğu için sürekli temiz tutmak zorundayım. Çünkü yerde gördüğü yer şeyi ağzına atıyor. Günde defalarca kez büyük süpürgeyi çalıştırmak zorunda kalıyordum. Bu iş çok yorucu olduğu için evime daha pratik olan şarjlı dik süpürge almak istiyordum. Araştırma yaparken A101 markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Homend Dustrider 1216-H dikey şarjlı süpürge gördüm ve aldım. Halı üstünde gerçekten çok iyi iş çıkartıyor. Evde kaşmir halı var. İplerin arasında kalan her şeyi rahat rahat çekiyor. Kuru zeminlerde de başlığı çok iyi. Dönebilmesi sebebiyle fayans, parke ve laminant üstünde en ufak bir pislik kalmadan temizlik yapabiliyor. Tam hızda çalışırken bile ses çıkartmıyor. Sessiz olması bence en güzel yanlarından bir tanesi. Hem komşuları rahatsız etmemek, hem de çocuk uyurken süpürme yapmak için çok ideal. İnce uçlu başlığı koltuk minderlerinin arasında muhteşem iş çıkartıyor.

Homend Dustrider 1261H Şarjlı Dikey Süpürge Alınır Mı?

Homend, bu paralara alabileceğiniz en iyi şarjlı süpürgelerden bir tanesini üretmiş. Fiyat performans ürünü olarak baktığınızda listenin en üstlerinde yer alabilecek düzeyde. Arkasında Karaca gibi bir markanın olması güven veriyor. Sonuç olarak pratik kullanımı ve özellikleri nedeniyle görül rahatlığıyla alabilirsiniz. Hatta A101 gibi marketlerden piyasa fiyatının çok daha altına alabilirsiniz.

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.