Heifer Mega Robot Blender Seti Alınır Mı ve Kullanıcı Yorumu

Türkiye’nin kaliteli ve uygun fiyatlı mutfak aletleri satıcısı Heifer’in mega robot blender seti nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Heifer mega robot blender seti kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Günümüzde mutfakta yemek hazırlamak için artık robotlar görev yapıyor. Doğrama, çırpma ve karıştırma işlerinde blender adı verilen cihazlar kullanılmaktadır. Piyasada onlarca marka ve modelde blender bulunuyor. Bunlardan bazıları gereksiz pahalı olurken bazılar parasına göre çok kalitelilerdir. Bu markalardan bir tanesi olan Heifer bir mutfakta ve evde kullanılabilecek yemen her cihazı üretmektedir. Heifer’in mega robot blender seti uygun fiyatı ve üstün özellikleri ile Bim marketlerde dikkat çekiyor.

Heifer Mega Robot Blender Set Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 1500 W gücünde oldukça etkili motoru bulunuyor. 230 V elektrik voltajı ile 50-60 Hz frekansında çalışıyor. Doğrayıcı, karıştırıcı, çırpıcı ve rendeleme özellikleri bulunuyor. 1.2 metre uzunluğunda kablosu ile uzak mesafelerde bile kullanabilirsiniz. Doğrama bıçakları bulaşık makinesinde yıkanabilir paslanmaz çelikten yapılmıştır. Normal ve turbo olmak üzere 2 kademe hız ayarı mevcuttur. Doğrama bıçakları 4 kanatlı olduğundan kısa sürede atılan her şeyi un ufak edebilir. Büyük doğrayıcı haznesi hacmi 1.5 litre ile oldukça yeterlidir. Yanında 800 ml hacimli ölçü kabı gelmektedir.

Heifer Mega Robot Blender Set Kullanıcı Yorumu

Evimde kullandığım blenderım daha 3 yılını doldurmadan bozulunca yenisini almak istiyordum. Ancak ekonomik kriz nedeniyle fiyatları çok pahalıydı. Ancak çocuklar için sürekli çırpma ve doğrama yapmam gerekiyordu. Bu sırada araştırma yaparken Bim markette indirimli ürün olarak satıldığını gördüğüm Heifer Mega Robot Blender Seti gördüm ve aldım. Emin olun daha kutusundan çıkartırken kaliteli yapısı dikkatimi çekti. İçine attığım soğan, domates ve biber gibi şeyleri un ufak ediyor. Pide içi hazırlarken istediğim incelikte içli pide hazırlayabiliyorum. Bu ürünü aldıktan sonra farklı farklı cihazlar kullanmama gerek kalmadı. Mutfakta her işime fazlasıyla yardımcı oluyor. Ben 1 yıldır kullanıyorum ve hemen her gün çalıştırıyorum. Bıçaklarında en ufak bir bozulma bile olmadı. Ayrıca keskinliğinden hiç bir şey kaybetmedi. Alt tabanında kaymaz ayaklar bulunduğu için kullanım sırasında kaymıyor.

Heifer Mega Robot Blender Set Alınır Mı? 

Ben bu cihazı almadan önce Heifer markasını daha önce hiç duymamıştım. Fiyatına bakınca çok bir şey beklemiyordum. Ancak eski kaliteli diye bildiğim markadan hiçbir eksiği yok. Fiyat performans açısından düşündüğünüz zaman oldukça alınabilir bir cihaz. Bim markete aktüel ürün olarak çok ucuza geliyor. Eğer takip ederseniz gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Kaynak: cihazbilgi

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.