Fakir Tea N More Çay Makinesi Alınır Mı ve Kullanıcı Yorumu

Dünyanın en tanınmış markalarından bir tanesi Fakir’in Tea N More çay makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Fakir Tea N More çay makinesi kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Fakir, Almanya’da kurulmuş ve adını tüm dünyaya duyurmuş bir markadır. Her ne kadar Alman markası olarak bilinse de, Türk firması tarafından satın alınmış ve artık yerli bir marka olmuştur. Fakir’in ürettiği her ürünü insanlar gözü kapalı bir şekilde güvenerek alırlar. Çünkü Fakir hiç bir zaman kalitesiz marka üretmez. Özellikle çay makinesi konusunda yılların verdiği tecrübesi bulunmaktadır. Bugün evlerde kullanılan çay makinelerinin büyük kısmı Fakir tarafından üretilmiştir. Fakir en son model çay makinelerinden olan Tea N More modeli üstün kalitesi ve sağlamlığı ile dikkat çekiyor.

Fakir Tea N More Çay Makinesi Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 1800 W ısıtma gücü sayesinde oldukça kısa sürede suyu kaynatır. Kaynama süresi 8 dakika kadar sürmektedir. Alt su ısıtıcısı ısıya dayanıklı plastikten yapılmış ve 1.8 litre hacimlidir. Üst demliği ise cam malzemeden 1 litre kapasitelidir. Su ısıtıcı kısmında gizli rezistans sistemi kullanılmıştır. Su kaynadığı zaman kendi kendini kapatma ve susuz çalışmama emniyeti bulunmaktadır. Paslanmaz çelikten çıkarılabilir çay süzgeci vardır. Kaynatma ve suyu sıcak tutuma güç ışığı bulunmaktadır. Bu cihaz hem çay demleme hem de su ısıtıcı olarak kullanılabilmektedir. Bunun için kutusundan çıkan alt su ısıtıcı kapağı mevcuttur. Alt tarafında kablo sarma bölmesi vardır. Alt tabanı üstünde 360° derece dönebilmektedir.

Fakir Tea N More Çay Makinesi Kullanıcı Yorumu

Ben ve eşim çayı çok seviyoruz. Daha işten gelir gelmez gözümüz çay arıyor. İstanbul’da tekstil işinde çalıştığımız için akşama kadar ayakta yoruluyoruz ve çay ile yorgunluğumuzu atıyoruz. Normalde çaydanlık ile demleme yapıyordum. Ancak sürekli su kaynadı mı diye kontrol etme ve çayı sıcak tutmak için bir sürü uğraş yorucu oluyordu. Evde kettle bozulunca, hem çaydanlık hem de su ısıtıcı yerine geçeceğini bildiğimden bir çay makinesi almak istedim. Bim markete Fakir’in Tea N More çay makinesi aktüel ürün olarak gelince hemen aldım.  Suyu kısa sürede kaynar hale getiriyor. Ayrıca demledikten sonra sıcak tutma özelliği sayesinde bir kaç saat sıcak çay içebiliyoruz. İç çay süzgecinde en ufak bir paslanma veya bozulma yok. Su kaynadığında bile tutma kolu ısınmıyor. Tam tur dönebilmesi her yönden kullanma imkanı sağlıyor. sıcak su ihtiyacımı kısa sürede fazlasıyla karşılıyor.

Fakir Tea N More Çay Makinesi Alınır Mı?

Fakir yaklaşık 100 yıldan bu yana kalitesini hiç bozmadan gelmiş bir markadır. Cihazları oldukça kaliteli ve güzeldir. Çay makineleri uzun ömürlü ve kaliteli oluyor. Sıcak su ihtiyacı olan her şeyde büyük yardımcınız oluyor. Bim markete indirimli olarak geldiğinde kaçırmayın derim. Bu paraya bundan daha iyisini kesinlikle alamazsınız.

Kaynak: cihazbilgi

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.