Ape Ryder DC20 Elektrikli Bisiklet Alınır Mı ve Kullanıcı Yorumları

İlginç tasarımlı elektrikli bisikletleriyle dikkat çeken Ape Ryder markasının DC20 model elektrikli bisikleti nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Ape Ryder DC20 elektrikli bisiklet kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Bisikleti anlatmadan önce Ape Ryder markasından biraz bahsetmek istiyorum. Ülkemiz elektrikli bisiklet konusunda 2024 yılı için Avrupa’nın en büyük üreticisi konumunda. Bunda en büyük pay RKS gibi dev üreticiler yer alıyor. RKS, piyasada çok fazla yan markalar ile yer alıyor. Ape Ryder ise RKS’nin değişik tasarıma sahip yan markasıdır. İlginç araçlarıyla dikkat çeken Ape Ryder’ın DC20 model elektrikli bisikleti çok fazla dikkat çekiyor.

Ape Ryder DC20 Elektrikli Bisiklet Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 250 W RKS üretimi motor gücü bulunuyor. 48V 13 Ah batarya kapasitesine sahiptir. Şarj süresi 4-6 saat kadardır. Tek şarj ile 40-45 km yol yapabilmektedir. Maksimum hızı 25 km/s olarak ayarlanmıştır. Kenda marka 20 inç lastiklere sahiptir. Ayrıca alaşım jantlar bulunmaktadır. Bisikletin kadro kısmında alüminyum metale yer verilmiştir. Ön ve arka tarafında mekanik disk fren sistemi vardır. Shimano marka 7 vites sayısına sahiptir. Suya ve darbelere karşı dayanıklıdır. İki kişilik oturma konumuna sahiptir. Gidon üstünde dijital LED gösterge ekranı vardır. Ön ve arka aydınlatma gösterge kontrollüdür.

Ape Ryder DC20 Elektrikli Bisiklet Kullanıcı Yorumu

Ben normalde bisiklet sürüşleri yapıyorum. Ancak artık daha uzun mesafelere gitmek için elektrikli bisiklet almak istiyordum. Ape Ryder DC20 uzun zamandır dikkatimi çekiyordu. Araştırırken Bim markete indirimli olarak geldiğini görünce kaçırmadım aldım. Gerçekten çok ilginç tasarımı var. Yolda giderken görenler durdurup bu ne diye soruyorlar. Şehir içi sürüşlerinde gayet keyifli kullanımı var. Tek şarj ile Abant gölünün etrafını üç defadan fazla dönüyorum. Dimdik yokuşlarda bile motoru çekiyor. Ben 90 kilo ağırlığında olmama rağmen en ufak bir zorlanma yok. Frenleri çok güçlü ve ani durmam gerektiğinde kısa mesafede durduruyor. Tam ortasında yer alan bardaklık ise iyi düşünülmüş. Bisikletin kaynak noktaları biraz daha ince olsa iyi olurmuş. Aydınlatma sistemi çok iyi çalışıyor. Arka farları pilli olması yine olmamış. Ancak frene bastığınız zaman yanıp sönen fren lambaları var.

Ape Ryder DC20 Elektrikli Bisiklet Alınır Mı?

Elektrikli bisikletler hem ekonomik hem de çok sağlıklı taşıtlar. Ben her hafta sonu gezintiye çıkıyorum. Ape Ryder kendi has tasarımıyla çok dikkat çekiyor. Eğer sizde benim gibi sıra dışı olmak istiyorsanız gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Ayrıca Bim markete indirimli olarak gelmesi uygun fiyata sahip olmanızı sağlıyor.

Kaynak: cihazbilgi

“Ape Ryder DC20 Elektrikli Bisiklet Alınır Mı ve Kullanıcı Yorumları” üzerine bir yorum

  1. Fiyat konusunda batarya + menzil düşünüldüğünde yüksek ! Menzil arttırmak için batarya yüksek bedelli ek bir masraf olacaktır. Önde amörtüsör olmaması ve frenlerin hidrolik olmaması ciddi sorun ! Amötüsör ve hidrolik fren eklemek içinde yüksek bedeller gerekiyor ! Kısaca fiyat performans ürünü olarak görünmüyor ! Ama değişiklik olsun diyen arkadaşlar bedelini önemsemezse tabi ki alınabilir .

    Yanıtla

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.