Fakir Noble Saç Kurutma Makinesi Alınır Mı ve Kullanıcı Yorumu

Dünyanın en kaliteli markalarından bir tanesi olan Fakir’in Noble model saç kurutma makinesi nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Fakir Noble saç kurutma makinesi kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Fakir 1933 yılında Almanya’da kurulmuştur. Bu zamandan sonra dünyanın en kaliteli cihazlarını üreterek kısa sürede adını küresel olarak duyurmuştur. 2018 yılında ise Türk, Saruhan holding tarafından satın alınmış ancak kalitesinden hiçbir şey kaybetmemiştir. Fakir, bir evde kullanılabilecek her cihazı üretmektedir. Ayrıca teknoloji konusunda oldukça ileri olduğundan her ürettiği ürün üstün özelliklere sahiptir. Fakir’in en kaliteli saç kurutma makinelerinden olan Noble modeli üstün özellikleri ve kalitesi ile dikkat çekmektedir.

Fakir Noble Saç Kurutma Makinesi Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 2200 W motor gücü ile oldukça hızlı ve etkili kurutma sağlamaktadır. 3 ademe ısı ayarı sayesinde fön çekerken büyük kolaylık sağlar. 2 kademe hız ayarı bulunuyor. Siyah renkte üretilmiş olup AC motor tipine sahiptir. Kutusunun içinde ince ve tarak fırça başlığı çıkmaktadır.

Fakir Noble Saç Kurutma Makinesi Kullanıcı Yorumu

Kendime saç kurutma makinesi almam gerekiyordu. Almışken kaliteli bir şey olmasını istiyordum ama saç kurutma makinesi fiyatları çok pahalıydı. Tam bu sırada Bim markete indirimli ürün olarak geldiğini gördüğüm Fakir Nobre saç kurutma makinesini gördüm ve aldım. Gerçekten çok kaliteli bir yapısı var. Sanki kuafördeki makineler gibi günlü bir üfürmesi var. Benim saçlarım sık ve kalın telli olmasına rağmen kısa sürede kurutuyor. Saçım dalgalı olduğu için düzleştirmek istediğimde kısa sürede fön çekebiliyorum. Isı kademesinin üç tane olması çok faydalı oluyor. Böylelikle yakın tutmalarda saçlarımın yanmasına engel olabiliyorum. Kablo uzunluğu 1.2 metre olması prizden uzak mesafede bile kullanmama olanak sağlıyor.

Fakir Noble Saç Kurutma Makinesi Alınır Mı?

Eğer saç kurutma makinesi ihtiyacınız varsa fiyat performans açısından incelediğinizde, alabileceğiniz en iyi cihazın Fakir Noble olduğunu göreceksiniz. Bu paraya bu kalite ve özellikte başka bir saç kurutma makinesi olduğunu sanmıyorum. Fakir, yılların verdiği tecrübe ile uzun ömürlü ve kaliteli bir saç kurutma makinesi üretmiş. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Kaynak: cihazbilgi

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.