APEC APS2 Elektrikli Moped Alınır Mı ve Kullanıcı Yorumları

Değişik tasarımı ile dikkat çeken Apec APS2 elektrikli moped nasıl ve alınır mı sorularına yanıt arayacağız. Ayrıca Apec APS2 elektrikli moped kullanıcı yorumu, inceleme ve teknik özelliklerine yer vereceğiz.

Elektrikli araçlar günden güne daha fazla artıyor. Bundan ekonomik olmalarının yanı sıra çevreci ve kolay kullanım sağlamaları büyük rol oynuyor. Eskiden benzinli scooter adı verilen mobilet tarzı taşıtlar varken artık bunların yerini elektrikli mopedler almaya başladı. Moped, denildiği zaman Türkiye’nin en büyük üreticisi olan Volta, kendi yan markası olan Apec ile çeşitli araçlar üretiyor. Apec APS2 ise tasarımı ve özellikleriyle dikkat çekiyor. Hatta bu moped A101 gibi marketlere çok uygun fiyatlara gelmektedir.

APEC APS2 Elektrikli Moped Nasıl ve Teknik Özellikleri Nelerdir?

Teknik Özellikleri: 1000 W motor gücü ile piyasadaki en güçlü elektrikli araçlardan bir tanesidir. 60 V 20 Ah batarya kapasitesi bulunuyor. 6-8 saat arasında şarj süresi var. Tek şarj ile 90 km’ye yakın yol yapabilmektedir. Pedal desteği sayesinde daha uzun mesafeler gidebilirsiniz. Ön tarafından çatal süspansiyon, arka tarafında ise iki amortisöre yer verilmiştir. Tek kişilik oturma konumuna sahiptir. Dijital gösterge ekranı bulunuyor. Ayrıca LED ön ve arka aydınlatmaları mevcuttur. Son hızı 25 km/s olarak ayarlanmıştır. Ön ve arka tekerlerinde hidrolik disk frene yer verilmiştir.

APEC APS2 Elektrikli Moped Kullanıcı Yorumu

Evimle işim arası gidiş geliş 30 km mesafeye sahip. Ben bu kadar yolu gitmek için günümün neredeyse 3 saatini trafikte geçiyordum. Bu yüzden kendime trafik derdi yaşatmayacak ayrıca ekonomik bir araç almak istiyordum. Moped aslında dikkatimi çok fazla çekiyordu. Araştırma yaparken A101 markette Apec APS2 model elektrikli mopedi gördüm ve çok uygun fiyata aldım. Tam şarj ettikten sonra Ankara gibi bol yokuşlu şehirde bile 60 km menzili rahatlıkla geçiyor. Güçlü motoru sayesinde en dik yokuşlarda bile zorlanmadan çıkıyor. Maksimum hızının 25 km/s olması kötü olmuş. Hatta trafikte bazen tehlikeli bile olabiliyor. Bunun dışından mopedin kötü hiçbir yanı yok. Frenleri gayet güçlü ve ani frenlemelerde kısa mesafede durdurabiliyor. Amortisörleri çok yumuşak. Asfalt olmayan yollarda bile konforlu sürüş sağlıyor. Koltuğu ise ayrı bir rahat oturma imkanı sağlıyor.

APEC APS2 Elektrikli Moped Alınır Mı?

Moped çok kullanışlı ve tasarruflu bir araç. Bu aracı aldıktan sonra otomobili günlerdir garajdan çıkartmıyorum bile. Eğer takip ederseniz A101 markete çok ucuza uygun fiyatlı geliyor. Volta’nın Türkiye genelinde yaygın servis ağı olduğu için karşınızda kolaylıkla yetkili bulabiliyorsunuz. Ayrıca öyle çok fazla arıza çıkartan marka değil. Apec APS2 özellikle tasarımı ile çok dikkat çekiyor. Hatta benden görüp alan bir kaç kişi bile oldu. Ekonomik olması ve uzun menzilli olması şimdiden parasını çıkarttı. Sonuç olarak gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Kaynak: cihazbilgi

“APEC APS2 Elektrikli Moped Alınır Mı ve Kullanıcı Yorumları” üzerine bir yorum

Yorum yapın

error: Bu siteden içerik kopyalamak yasaktır.